Realizačný tím


Jozef Horka

tréner licencia A

Terézia Elmusrati

trénerka licencia C

Rozpis tréningov


PONDELOK18:00 - 19:30Hájik, základná škola - Veľká telocvičňa (mapa)
UTOROK18:00 - 19:30Hájik, základná škola - Veľká telocvičňa (mapa)
STREDA15:30 - 17:00Športová hala mesta Žilina - Vendelína Javorku (mapa)
ŠTVRTOK18:15 - 19:30FYZIO MOVEO (mapa)
PIATOK18:30 - 20:00Športová hala mesta Žilina - Vendelína Javorku (mapa)

Zoznam hráčok


1 - Kristínka Klabníková
2 - Diana Bandurová
3 - Lucia Beňušová
6 - Alexandra Buchova
7 - Diana Bandurová
9 - Nela Laurenčíková
10 - Sara Willigerova

12 - Lucia Budayová
13 - Lenka Ponechalová
17 - Tamarka Tardová
18 - Terezka Tardová
19 - Sára Mária Sabolová
20 - Tereza Hrtánková
23 - Ninka Buchova

Rozpis zápasov (výsledky)

Jesenná časť


16. 09. 2023 • 1. koloSMF - HK Žilina11:30 (7:11)MHK Bytča
Športová hala ŽSK, Rosinská cesta 6, 010 08 Žilina (mapa)

16. 09. 2023 • 1. koloSMF - HK Žilina9:25 (5:14)ŠA Trenčín
Športová hala ŽSK, Rosinská cesta 6, 010 08 Žilina (mapa)

01. 10. 2023 • 2. koloSMF - HK Žilina19:10 (12:5)MŠK Dubnica nad Váhom
Spojená škola, Československej armády 24, 036 01 Martin (mapa)

01. 10. 2023 • 2. koloSMF - HK Žilina32:30 (12:16)HK Slávia Partizánske
Spojená škola, Československej armády 24, 036 01 Martin (mapa)

14. 10. 2023 • 3. koloTJ Baník Lehota pod Vtáčnikom24:25 (12:13)SMF - HK Žilina
Mestská športová hala, Ferka Urbánka 1338, 957 01 Bánovce nad Bebravou (mapa)

14. 10. 2023 • 3. koloHK Sokol Bánovce nad Bebravou21:30 (10:17)SMF - HK Žilina
Mestská športová hala, Ferka Urbánka 1338, 957 01 Bánovce nad Bebravou (mapa)

11. 11. 2023 • 5. koloSMF - HK Žilina29:23 (16:12)MŠK - hádzaná Čadca
Športová hala, Základná škola Jozefa Ignáca Bajzu, Predmier 2, 013 51 Predmier (mapa)

11. 11. 2023 • 5. koloSMF - HK Žilina29:30 (17:15)MHáK Martin
Športová hala, Základná škola Jozefa Ignáca Bajzu, Predmier 2, 013 51 Predmier (mapa)

26. 11. 2023 • 6. koloTHA Martin B6:26 (3:11)SMF - HK Žilina
Spojená škola, Československej armády 24, 036 01 Martin (mapa)

26. 11. 2023 • 6. koloTHA Martin A15:38 (7:21)SMF - HK Žilina
Spojená škola, Československej armády 24, 036 01 Martin (mapa)

07. 01. 2024 • 7. koloHK AS Trenčín B27:21 (15:12)SMF - HK Žilina
Mestská športová hala, Mládežnícka 1444/1, 911 01 Trenčín (mapa)

07. 01. 2024 • 7. koloHK AS Trenčín A39:20 (20:10)SMF - HK Žilina
Mestská športová hala, Mládežnícka 1444/1, 911 01 Trenčín (mapa)

Rozpis zápasov (výsledky)

Jarná časť


27. 01. 2024 • 8. koloŠA Trenčín33:17 (17:7)SMF - HK Žilina
Mestská športová hala, Mládežnícka 1444/1, 911 01 Trenčín (mapa)

27. 01. 2024 • 8. koloMHK Bytča38:8 (17:3)SMF - HK Žilina
Mestská športová hala, Mládežnícka 1444/1, 911 01 Trenčín (mapa)

23. 03. 2024 • 9. koloHK Slávia Partizánske9:00 hod.SMF - HK Žilina
Mestská športová hala, Februárová 1082/11, 958 01 Partizánske (mapa)

23. 03. 2024 • 9. koloMŠK Dubnica nad Váhom11:10 hod.SMF - HK Žilina
Mestská športová hala, Februárová 1082/11, 958 01 Partizánske (mapa)

17. 02. 2024 • 10. koloSMF - HK Žilina21:35 (11:20)TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
Spojená škola, Československej armády 24, 036 01 Martin (mapa)

17. 02. 2024 • 10. koloSMF - HK Žilina26:25 (13:13)HK Sokol Bánovce nad Bebravou
Spojená škola, Československej armády 24, 036 01 Martin (mapa)

17. 03. 2024 • 11. koloMŠK Hádzaná Čadca9:00 hod.SMF - HK Žilina

17. 03. 2024 • 11. koloSMF - HK Žilina10:05 hod.MHáK Martin

05. 05. 2024 • 13. koloSMF - HK Žilina8:30 hod.HK AS Trenčín B

05. 05. 2024 • 13. koloSMF - HK Žilina10:50 hod.HK AS Trenčín A

Turnaje


Zatiaľ žiadne turnaje.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu