Rozpis tréningov a zápasov 

Začíname sa pripravovať na novú sezónu. Letná príprava štartuje od 2. augusta!      


V záujme neustáleho skvalitňovania práce s mládežou dochádza v sezóne 2021/2022 k rotácii trénerov pri jednotlivých tímoch. Na príprave tréningových plánov spolupracujeme so skúsenými trénermi a metodikmi.

Tréningy v nájdete v pripojenom súbore, ktorý budeme dopĺňať podľa požiadavky tréningových hodín od jednotlivých trénerov. Sledujte si dátum úpravy, keďže zmeny môžu nastať kedykoľvek kvôli počasiu, dostupnosti hál a niekedy aj trénerov.

Lesopark - zraz v parku pri detských preliezkach a bufete.

Vodné dielo - zraz na parkovisku pri Extreme parku

ŠH na Rosinskej ceste stále nie je k dispozícii. V pondelok 9.8. a utorok 10.8. presúvame všetky tréningy do ŠH V. Javorku.

Upravené 5.8.2021 o 0:20 hod.
Tréning 5.8. o 9:00 bude kvôli dažďu v posilovni!
Sezóna 2021/2022

Rozpis tréningov od septembra podľa kategórií. 

Každý hráč má svoju fľašu s pitím. Do haly vstupujú len hráči a tréneri. V posilňovni má každý hráč svoj uterák, ktorý použije pri cvičení. Pokiaľ vycestujeme na zápas a celkový čas presiahne 5 hodín, zabezpečíme hráčom a realizačnému tímu teplú stravu.

PRÍPRAVKA (ročníky 2011 a mladší) 

PONDELOK      
STREDA            
ŠTVRTOK         

MLADŠIE ŽIAČKY (ročníky 2010 a 2009) a STARŠIE ŽIAČKY (ročníky 2008 a 2007) 

PONDELOK      
UTOROK           
STREDA             
ŠTVRTOK          
PIATOK              

MLADŠÍ ŽIACI (ročníky 2009 a 2010) 

PONDELOK       
UTOROK       
STREDA             
ŠTVRTOK         
PIATOK              

STARŠÍ ŽIACI (ročníky 2008 a 2007) a MLADŠÍ DORAST (ročníky 2006 a 2005)

PONDELOK
UTOROK
STREDA
ŠTVRTOK
PIATOK  


Čo na hádzanú potrebujete

Hádzaná nie je šport náročný na výstroj. Vaše dieťa bude potrebovať: športové oblečenie (tričko a trenky/legíny/tepláky) a športovú obuv do haly - lepšie na šnúrky, chrániče na kolená. Počas tréningu je potrebné dodržiavať pitný režim, preto nachystajte dieťaťu plastovú (najlepšie z PP) športovú fľašu s vodou.

Klub zabezpečí: lopty (rôzne veľkosti podľa veku dieťaťa) a všetky tréningové pomôcky, teplákové súpravy a spoločné dresy.Asi všetci chlapci vedia hádzať a chcú dávať góly...


Hádzaná je šport, ktorý je prirodzený takmer všetkých chlapcom, pretože hádzanie, behanie a skákanie majú v krvi. Je hokeju veľmi podobná svojou dynamikou, tvorivosťou a kontaktom. Obratnosť je jednou z dôležitých pohybových schopností, ktorá sa v hádzanej rozvíja. Okrem nej je to rýchlosť, sila, odrazové schopnosti, švih či vytrvalosť v rýchlosti. Veľké nároky sa kladú na myslenie hráča a zdôrazňujú sa vlastnosti ako odvaha, smelosť, nebojácnosť a spoluzodpovednosť či spolupatričnosť. Chlapci si hádzanú zamilujú na prvý pohľad pokiaľ preferujú súboje "útočník-obranca" a "útočník-brankár".

Ako spoznáte hádzanárku?

Takúto jednoduchú otázku sme položili aktívnym hráčkam i ľuďom, ktorí hádzanú nikdy nehrali a občas ju sledovali v televízii či naživo. Niektoré odpovede nás naozaj pobavili, ale posúďte sami:

nechcel by som od nej dostať facku - tvrdá - nekompromisná - odolná - vysoká a dobre stavaná - taký chalanský typ - nosí oblečenie značky Hummel - vyšportovaná - atraktívna - "modrinová" - kolektívna - spoločenská - do koča aj do voza - z problémov si strieľa - vytrvalá - "správňačka" - samostatná - sebavedomá - smelá - nezabudnuteľná - jedinečná individualita - silná osobnosť -energická - jednoducho diablica