Staršie dorastenky
ročníky 2004, 2005, 2006
Realizačný tím
hlavná trénerka
Renáta Bartková
trénerka licencia B
trénerka brankárok
Katarína Holbojová
trénerka licencia D
asistent trénerky
Milan Jasenka
vedúci družstva
Rozpis tréningov
PONDELOK | 18:15 - 19:30 | FYZIO MOVEO (mapa) |
UTOROK | 7:00 - 9:00 | Športová príprava - Športová hala Rosinská cesta (mapa) * |
9:00 - 10:00 | Športová príprava - Posilňovňa OSBD (mapa) * | |
16:00 - 17:30 | Športová hala Rosinská cesta (mapa) | |
STREDA | 7:00 - 10:00 | Športová príprava - Športová hala Rosinská cesta (mapa) * |
17:00 - 18:30 | Športová hala Predmier (mapa) | |
ŠTVRTOK | 18:00 - 19:30 | Hájik, základná škola - Veľká telocvičňa (mapa) |
PIATOK | 15:30 - 17:00 | Športová hala Rosinská cesta (mapa) |
* Športová príprava je súčasťou výuky hádzanej na Strednej športovej škole. |
Zoznam hráčok
2 - Anna Mária Juríková
4 - Silvia Mikušáková
5 - Nina Bukovinská
7 - Viktória Benedigová
9 - Natália Dejová
12 - Michaela Stanková
14 - Sára Laščeková
15 - Jana Mikulovská
16 - Karolína Kačková
19 - Terézia Tomaščíková
22 - Emma Mistríková
27 - Bianka Poliaková
28 - Marcela Pavlíková
Rozpis zápasov (výsledky)
Jesenná časť
09. 09. 2023 • 1. kolo | HC DAC Dunajská Streda | 46:19 (20:9) | SMF - HK Žilina |
---|---|---|---|
16. 09. 2023 • 2. kolo | SMF - HK Žilina | 15:21 (7:12) | HC Tatran Stupava |
24. 09. 2023 • 3. kolo | HK AS Trenčín | 32:18 (16:5) | SMF - HK Žilina |
30. 09. 2023 • 4. kolo | SMF - HK Žilina | 17:36 (6:17) | MHK Bytča |
07. 10. 2023 • 5. kolo | Malacky/Rohožník | 30:13 (15:4) | SMF - HK Žilina |
21. 10. 2023 • 6. kolo | SMF - HK Žilina | 40:15 (20:4) | ŠŠK Prešov |
28. 10. 2023 • 7. kolo | Štart Trebišov | 22:25 (11:18) | SMF - HK Žilina |
04. 11. 2023 • 8. kolo | ŠŠK Drábová Košice | 13:42 (6:19) | SMF - HK Žilina |
11. 11. 2023 • 9. kolo | SMF - HK Žilina | 22:25 (11:11) | ŠKP Bratislava |
05. 11. 2023 • 10. kolo | MŠK Iuventa Michalovce | 46:13 (24:5) | SMF - HK Žilina |
02. 12. 2023 • 11. kolo | SMF - HK Žilina | 18:44 (10:21) | HK Slovan Duslo Šaľa |
Rozpis zápasov (výsledky)
Jarná časť
20. 01. 2024 • 1. kolo | MŠK Iuventa Michalovce | 45:11 (22:4) | SMF - HK Žilina |
---|---|---|---|
28. 01. 2024 • 2. kolo | SMF - HK Žilina | 18:38 (8:17) | HK Slovan Duslo Šaľa |
03. 02. 2024 • 3. kolo | HC DAC Dunajská Streda | 43:11 (23:5) | SMF - HK Žilina |
10. 02. 2024 • 4. kolo | Malacky/Rohožník | 35:17 (19:6) | SMF - HK Žilina |
18. 02. 2024 • 5. kolo | SMF - HK Žilina | 15:39 (4:20) | HC Tatran Stupava |
24. 02. 2024 • 6. kolo | SMF - HK Žilina | 7:37 (4:17) | MŠK Iuventa Michalovce |
09. 03. 2024 • 7. kolo | HK Slovan Duslo Šaľa | 41:12 (20:7) | SMF - HK Žilina |
16. 03. 2024 • 8. kolo | SMF - HK Žilina | 19:29 (9:17) | HC DAC Dunajská Streda |
23. 03. 2024 • 9. kolo | SMF - HK Žilina | 13:29 (8:16) | Malacky/Rohožník |
13. 04. / 14. 04. 2024 • 10. kolo | HC Tatran Stupava | --:-- (--:--) | SMF - HK Žilina |
20. 04. / 21. 04. 2024 • 11. kolo | SMF - HK Žilina | --:-- (--:--) | MŠK Iuventa Michalovce |
27. 04. / 28. 04. 2024 • 12. kolo | HK Slovan Duslo Šaľa | --:-- (--:--) | SMF - HK Žilina |
04. 05. / 05. 05. 2024 • 13. kolo | SMF - HK Žilina | --:-- (--:--) | HC DAC Dunajská Streda |
11. 05. / 12. 05. 2024 • 14. kolo | SMF - HK Žilina | --:-- (--:--) | Malacky/Rohožník |
18. 05. / 19. 05. 2024 • 15. kolo | HC Tatran Stupava | --:-- (--:--) | SMF - HK Žilina |
Turnaje
Zatiaľ žiadne turnaje.