Mladšie žiačky
ročníky 2011, 2012
Realizačný tím
Jozef Horka
tréner licencia A
Terézia Elmusrati
trénerka licencia C
Rozpis tréningov
PONDELOK | 16:00 - 17:30 | Športová hala Rosinská cesta (mapa) |
UTOROK | 18:00 - 19:30 | Hájik, základná škola - Veľká telocvičňa (mapa) |
STREDA | 15:30 - 17:00 | Športová hala mesta Žilina - Vendelína Javorku (mapa) |
ŠTVRTOK | 18:15 - 19:30 | FYZIO MOVEO (mapa) |
PIATOK | 18:30 - 20:00 | Športová hala mesta Žilina - Vendelína Javorku (mapa) |
Zoznam hráčok
1 - Lucia Budayová
2 - Tereza Krišteková
3 - Lenka Ponechalová
4 - Michaela Ďurajková
5 - Zoja Zaťková
7 - Dominika Čečková
10 - Sara Willigerova
11 - Nikola Smetanová
12 - Veronika Cíbová
13 - Alžbeta Svitanová
14 - Kristína Možješová
18 - Tamarka Tardová
19 - Sára Mária Sabolová
27 - Kristína Kubová
Rozpis zápasov (výsledky)
Jesenná časť
23. 09. 2023 • 1. kolo | SMF - HK Žilina | 23:16 (11:3) | HK AS Trenčín A |
---|---|---|---|
23. 09. 2023 • 1. kolo | SMF - HK Žilina | 25:6 (12:2) | HK AS Trenčín B |
07. 10. 2023 • 2. kolo | SMF - HK Žilina | 40:3 (20:3) | ŠA Trenčín B |
07. 10. 2023 • 2. kolo | SMF - HK Žilina | 39:21 (21:11) | ŠA Trenčín A |
21. 10. 2023 • 3. kolo | MHK Bytča B | 4:31 (3:17) | SMF - HK Žilina |
21. 10. 2023 • 3. kolo | MHK Bytča A | 22:21 (12:11) | SMF - HK Žilina |
04. 11. 2023 • 4. kolo | SMF - HK Žilina | 19:22 (10:10) | HK Slávia Partizánske |
04. 11. 2023 • 4. kolo | SMF - HK Žilina | 23:19 (9:11) | MHáK Martin |
18. 11. 2023 • 5. kolo | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 11:36 (3:16) | SMF - HK Žilina |
18. 11. 2023 • 5. kolo | SMF - HK Žilina | 28:10 (16:5) | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom |
03. 12. 2023 • 6. kolo | MŠK Hádzaná Čadca | 9:30 hod. | SMF - HK Žilina |
03. 12. 2023 • 6. kolo | SMF - HK Žilina | 9:27 (5:18) | MHáK Martin |
16. 12. 2023 • 7. kolo | SMF - HK Žilina | 26:13 (16:6) | THA Martin B |
16. 12. 2023 • 7. kolo | SMF - HK Žilina | 34:15 (14:7) | THA Martin A |
Rozpis zápasov (výsledky)
Jarná časť
21. 01. 2024 • 8. kolo | HK AS Tenčín A | 19:21 (9:13) | SMF - HK Žilina |
---|---|---|---|
21. 01. 2024 • 8. kolo | HK AS Trenčín B | 12:33 (4:17) | SMF - HK Žilina |
10. 03. 2024 • 11. kolo | HK Slávia Partizánske | 20:18 (9:12) | SMF - HK Žilina |
10. 03. 2024 • 11. kolo | ŠKHá Dubnica nad Váhom | 14:25 (4:16) | SMF - HK Žilina |
23. 03. 2024 • 12. kolo | SMF - HK Žilina | 22:14 (19:8) | HK Sokol Bánovce nad Bebravou |
23. 03. 2024 • 12. kolo | SMF - HK Žilina | 25:15 (17:8) | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom |
07. 04. 2024 • 9. kolo | ŠA Trenčín B | 4:35 (3:17) | SMF - HK Žilina |
07. 04. 2024 • 9. kolo | ŠA Trenčín A | 13:33 (7:16) | SMF - HK Žilina |
13. 04. 2024 • 10. kolo | SMF - HK Žilina | 25:22 (13:9) | MHK Bytča A |
13. 04. 2024 • 10. kolo | SMF - HK Žilina | 27:10 (15:4) | MHK Bytča B |
19. 04. 2024 • 13. kolo | SMF - HK Žilina | 14:20 (5:11) | MHáK Martin |
27. 04. 2024 • 13. kolo | SMF - HK Žilina | 23:17 (12:4) | MŠK Čadca |
Turnaj
Prague Handball Cup 2024
29. 03. 2024 • skupina WD12 | SMF - HK Žilina | 25:6 (17:5) | HC Schoten |
---|---|---|---|
# 18 Jedenáctka - Mírového hnutí 2385/3, Praha 11 - Chodov, 149 00 (mapa) | |||
29. 03. 2024 • skupina WD12 | SMF - HK Žilina | 27:13 (16:8) | TJ Slovan Modra |
# 31 Lužiny - Bellušova 1877/68, Praha 13 - Stodůlky, 155 00 (mapa) | |||
30. 03. 2024 • skupina WD12 | DHK Zora Olomouc | 11:16 (6:6) | SMF - HK Žilina |
# 45 Vidoule - Schwarzenberská 700/1, Praha 5 - Jinonice, 158 00 (mapa) | |||
30. 03. 2024 • skupina WD12 | SMF - HK Žilina | 15:18 (7:8) | HBC Strakonice 1921 |
# 45 Vidoule - Schwarzenberská 700/1, Praha 5 - Jinonice, 158 00 (mapa) | |||
30. 03. 2024 • skupina WD12 | IK Sävehof V | 11:19 (4:12) | SMF - HK Žilina |
# 45 Vidoule - Schwarzenberská 700/1, Praha 5 - Jinonice, 158 00 (mapa) | |||
31. 03. 2024 • skupina WD23 | SMF - HK Žilina | 10:9 (6:5) | Házená Jindřichův Hradec |
# 40 Strašnice - Na Rozjezdu, Praha 10 - Strašnice, 100 00 (mapa) | |||
31. 03. 2024 • skupina WD23 | Iuventa Michalovce I | 18:13 (12:4) | SMF - HK Žilina |
# 40 Strašnice - Na Rozjezdu, Praha 10 - Strašnice, 100 00 (mapa) | |||