Realizačný tím


hlavná trénerka

Renáta Bartková

trénerka licencia A

trénerka brankárok

Katarína Holbojová

trénerka licencia D

asistent trénerky

Milan Jasenka

vedúci družstva

Rozpis tréningov


PONDELOK18:15 - 19:30FYZIO MOVEO (mapa)
UTOROK7:00 - 9:00Športová príprava - Športová hala Rosinská cesta (mapa) *
9:00 - 10:00Športová príprava - Posilňovňa OSBD (mapa) *
16:00 - 17:30Športová hala Rosinská cesta (mapa)
STREDA7:00 - 10:00Športová príprava - Športová hala Rosinská cesta (mapa) *
15:30 - 17:00Športová hala Rosinská cesta (mapa)
ŠTVRTOK18:00 - 19:30Hájik, základná škola - Veľká telocvičňa (mapa)
PIATOK15:30 - 17:00Športová hala Rosinská cesta (mapa)
* Športová príprava je súčasťou výuky hádzanej na Strednej športovej škole.

Zoznam hráčok


1 - Terézia Matisová
3 - Bianka Poliaková
5 - Nina Bukovinská
7 - Viktória Benedigová
8 - Veronika Chrenková
9 - Nela Laurenčíková
15 - Jana Mikulovská
16 - Kristína Klabníková
18 - Terézia Tardová

21 - Michaela Ďuranová
22 - Emma Mistríková
23 - Terézia Tomaščíková
24 - Mária Bartková
25 - Anna Šubjaková
26 - Adela Učníková
27 - Bianka Poliaková
28 - Marcela Pavlíková
99 - Nina Barlová

Rozpis zápasov (výsledky)

Jesenná časť


09. 09. 2023 • 1. koloHC DAC Dunajská Streda25:41 (13:22)SMF - HK Žilina
16. 09. 2023 • 2. koloSMF - HK Žilina34:14 (15:6)HC Tatran Stupava
24. 09. 2023 • 3. koloHK AS Trenčín35:38 (21:21)SMF - HK Žilina
30. 09. 2023 • 4. koloSMF - HK Žilina23:20 (14:8)MHK Bytča
07. 10. 2023 • 5. koloMalacky/Rohožník18:31 (8:15)SMF - HK Žilina
21. 10. 2023 • 6. koloSMF - HK Žilina42:15 (23:5)ŠŠK Prešov
28. 10. 2023 • 7. koloŠtart Trebišov16:42 (5:24)SMF - HK Žilina
04. 11. 2023 • 8. koloŠŠK Drábová Košice6:42 (1:20)SMF - HK Žilina
11. 11. 2023 • 9. koloSMF - HK Žilina27:18 (13:10)ŠKP Bratislava
05. 11. 2023 • 10. koloMŠK Iuventa Michalovce23:25 (10:15)SMF - HK Žilina
02. 12. 2023 • 11. koloSMF - HK Žilina36:39 (15:20)HK Slovan Duslo Šaľa

Rozpis zápasov (výsledky)

Jarná časť


20. 01. 2024 • 1. koloMŠK Iuventa Michalovce26:24 (13:11)SMF - HK Žilina
28. 01. 2024 • 2. koloSMF - HK Žilina27:32 (13:16)HK Slovan Duslo Šaľa
03. 02. 2024 • 3. koloHC DAC Dunajská Streda26:29 (12:15)SMF - HK Žilina
10. 02. 2024 • 4. koloMalacky/Rohožník22:37 (14:18)SMF - HK Žilina
18. 02. 2024 • 5. koloSMF - HK Žilina29:25 (12:12)HC Tatran Stupava
24. 02. 2024 • 6. koloSMF - HK Žilina31:24 (14:8)MŠK Iuventa Michalovce
09. 03. 2024 • 7. koloHK Slovan Duslo Šaľa33:19 (20:10)SMF - HK Žilina
16. 03. 2024 • 8. koloSMF - HK Žilina27:23 (13:11)HC DAC Dunajská Streda
23. 03. 2024 • 9. koloSMF - HK Žilina42:20 (22:7)Malacky/Rohožník
14. 04. 2024 • 10. koloHC Tatran Stupava25:20 (18:11)SMF - HK Žilina
20. 04. 2024 • 11. koloSMF - HK Žilina41:28 (16:14)MŠK Iuventa Michalovce
27. 04. 2024 • 12. koloHK Slovan Duslo Šaľa32:26 (14:11)SMF - HK Žilina
05. 05. 2024 • 13. koloSMF - HK Žilina24:24 (13:14)HC DAC Dunajská Streda
11. 05. 2024 • 14. koloSMF - HK Žilina39:27 (18:10)Malacky/Rohožník
18. 05. 2024 • 15. koloHC Tatran Stupava24:16 (11:5)SMF - HK Žilina

Turnaj

Duslo Winter Cup 2024


12. 01. 2024 • 5. zápasHC DAC Dunajská Streda18:14 (8:10)SMF - HK Žilina
13. 01. 2024 • 8. zápasHandball Zlatná na Ostrove22:17 (12:10)SMF - HK Žilina
13. 01. 2024 • 10. zápasSMF - HK Žilina20:20 (9:8)Sokol Písek
13. 01. 2024 • 12. zápasHK Slovan Duslo Šaľa29:10 (17:3)SMF - HK Žilina
14. 01. 2024 • 17. zápasSMF - HK Žilina21:20 (9:8)Esztergomi Vitézek
14. 01. 2024 • 21. zápasSMF - HK Žilina16:16 (10:9)MŠK Iuventa Michalovce

Turnaj

Prague Handball Cup 2024


29. 03. 2024 • skupina WB07DHK Zora Olomouc8:18 (5:9)SMF - HK Žilina
# 34 Podvinný Mlýn II - Kovanecká 2405/27, Praha 9 - Libeň, 190 00 (mapa)
29. 03. 2024 • skupina WB07SMF - HK Žilina17:11 (9:4)Házená Jindřichův Hradec
# 34 Podvinný Mlýn II - Kovanecká 2405/27, Praha 9 - Libeň, 190 00 (mapa)
29. 03. 2024 • skupina WB07HC Schoten I6:20 (3:10)SMF - HK Žilina
# 34 Podvinný Mlýn II - Kovanecká 2405/27, Praha 9 - Libeň, 190 00 (mapa)
30. 03. 2024 • skupina WB07Hellerup Idræts Klub I11:12 (5:4)SMF - HK Žilina
# 30 Loko Vršovice - Sportovní 1380, Praha 10 - Vršovice, 101 00 (mapa)
30. 03. 2024 • skupina WB07SMF - HK Žilina19:8 (12:0)TSV EBE Forst United
# 30 Loko Vršovice - Sportovní 1380, Praha 10 - Vršovice, 101 00 (mapa)
31. 03. 2024 • skupina WB18SMF - HK Žilina16:14 (4:7)DHG Odense I
#28 Letňany V — Beranových 667, Praha 9 - Letňany, 199 00 (mapa)
31. 03. 2024 • skupina WB18HC DAC Dunajská Streda11:15 (6:8)SMF - HK Žilina
#28 Letňany V — Beranových 667, Praha 9 - Letňany, 199 00 (mapa)
31. 03. 2024 • skupina WB A 8F03SMF - HK Žilina12:13 (6:6)HC Rödertal
#29 Letňany VI — Beranových 667, Praha 9 - Letňany, 199 00 (mapa)
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu