Mladšie dorastenky
ročníky 2007 a 2008
Realizačný tím
hlavná trénerka
Renáta Bartková
trénerka licencia B
trénerka brankárok
Katarína Holbojová
trénerka licencia D
asistent trénerky
Milan Jasenka
vedúci družstva
Rozpis tréningov
PONDELOK | 18:15 - 19:30 | FYZIO MOVEO (mapa) |
UTOROK | 7:00 - 9:00 | Športová príprava - Športová hala Rosinská cesta (mapa) * |
9:00 - 10:00 | Športová príprava - Posilňovňa OSBD (mapa) * | |
16:00 - 17:30 | Športová hala Rosinská cesta (mapa) | |
STREDA | 7:00 - 10:00 | Športová príprava - Športová hala Rosinská cesta (mapa) * |
17:00 - 18:30 | Športová hala Predmier (mapa) | |
ŠTVRTOK | 18:00 - 19:30 | Hájik, základná škola - Veľká telocvičňa (mapa) |
PIATOK | 15:30 - 17:00 | Športová hala Rosinská cesta (mapa) |
* Športová príprava je súčasťou výuky hádzanej na Strednej športovej škole. |
Zoznam hráčok
1 - Terézia Matisová
3 - Bianka Poliaková
5 - Nina Bukovinská
7 - Viktória Benedigová
8 - Veronika Chrenková
9 - Nela Laurenčíková
15 - Jana Mikulovská
16 - Kristína Klabníková
18 - Terézia Tardová
21 - Michaela Ďuranová
22 - Emma Mistríková
23 - Terézia Tomaščíková
24 - Mária Bartková
25 - Anna Šubjaková
26 - Adela Učníková
27 - Bianka Poliaková
28 - Marcela Pavlíková
99 - Nina Barlová
Rozpis zápasov (výsledky)
Jesenná časť
09. 09. 2023 • 1. kolo | HC DAC Dunajská Streda | 25:41 (13:22) | SMF - HK Žilina |
---|---|---|---|
16. 09. 2023 • 2. kolo | SMF - HK Žilina | 34:14 (15:6) | HC Tatran Stupava |
24. 09. 2023 • 3. kolo | HK AS Trenčín | 35:38 (21:21) | SMF - HK Žilina |
30. 09. 2023 • 4. kolo | SMF - HK Žilina | 23:20 (14:8) | MHK Bytča |
07. 10. 2023 • 5. kolo | Malacky/Rohožník | 18:31 (8:15) | SMF - HK Žilina |
21. 10. 2023 • 6. kolo | SMF - HK Žilina | 42:15 (23:5) | ŠŠK Prešov |
28. 10. 2023 • 7. kolo | Štart Trebišov | 16:42 (5:24) | SMF - HK Žilina |
04. 11. 2023 • 8. kolo | ŠŠK Drábová Košice | 6:42 (1:20) | SMF - HK Žilina |
11. 11. 2023 • 9. kolo | SMF - HK Žilina | 27:18 (13:10) | ŠKP Bratislava |
05. 11. 2023 • 10. kolo | MŠK Iuventa Michalovce | 23:25 (10:15) | SMF - HK Žilina |
02. 12. 2023 • 11. kolo | SMF - HK Žilina | 36:39 (15:20) | HK Slovan Duslo Šaľa |
Rozpis zápasov (výsledky)
Jarná časť
20. 01. 2024 • 1. kolo | MŠK Iuventa Michalovce | 26:24 (13:11) | SMF - HK Žilina |
---|---|---|---|
28. 01. 2024 • 2. kolo | SMF - HK Žilina | 27:32 (13:16) | HK Slovan Duslo Šaľa |
03. 02. 2024 • 3. kolo | HC DAC Dunajská Streda | 26:29 (12:15) | SMF - HK Žilina |
10. 02. 2024 • 4. kolo | Malacky/Rohožník | 22:37 (14:18) | SMF - HK Žilina |
18. 02. 2024 • 5. kolo | SMF - HK Žilina | 29:25 (12:12) | HC Tatran Stupava |
24. 02. 2024 • 6. kolo | SMF - HK Žilina | 31:24 (14:8) | MŠK Iuventa Michalovce |
09. 03. 2024 • 7. kolo | HK Slovan Duslo Šaľa | 33:19 (20:10) | SMF - HK Žilina |
16. 03. 2024 • 8. kolo | SMF - HK Žilina | 27:23 (13:11) | HC DAC Dunajská Streda |
23. 03. 2024 • 9. kolo | SMF - HK Žilina | 42:20 (22:7) | Malacky/Rohožník |
13. 04. / 14. 04. 2024 • 10. kolo | HC Tatran Stupava | --:-- (--:--) | SMF - HK Žilina |
20. 04. / 21. 04. 2024 • 11. kolo | SMF - HK Žilina | --:-- (--:--) | MŠK Iuventa Michalovce |
27. 04. / 28. 04. 2024 • 12. kolo | HK Slovan Duslo Šaľa | --:-- (--:--) | SMF - HK Žilina |
04. 05. / 05. 05. 2024 • 13. kolo | SMF - HK Žilina | --:-- (--:--) | HC DAC Dunajská Streda |
11. 05. / 12. 05. 2024 • 14. kolo | SMF - HK Žilina | --:-- (--:--) | Malacky/Rohožník |
18. 05. / 19. 05. 2024 • 15. kolo | HC Tatran Stupava | --:-- (--:--) | SMF - HK Žilina |
Turnaj
Duslo Winter Cup 2024
12. 01. 2024 • 5. zápas | HC DAC Dunajská Streda | 18:14 (8:10) | SMF - HK Žilina |
---|---|---|---|
13. 01. 2024 • 8. zápas | Handball Zlatná na Ostrove | 22:17 (12:10) | SMF - HK Žilina |
13. 01. 2024 • 10. zápas | SMF - HK Žilina | 20:20 (9:8) | Sokol Písek |
13. 01. 2024 • 12. zápas | HK Slovan Duslo Šaľa | 29:10 (17:3) | SMF - HK Žilina |
14. 01. 2024 • 17. zápas | SMF - HK Žilina | 21:20 (9:8) | Esztergomi Vitézek |
14. 01. 2024 • 21. zápas | SMF - HK Žilina | 16:16 (10:9) | MŠK Iuventa Michalovce |
Turnaj
Prague Handball Cup 2024
29. 03. 2024 • skupina WB07 | DHK Zora Olomouc | 8:50 hod. | SMF - HK Žilina |
---|---|---|---|
# 34 Podvinný Mlýn II - Kovanecká 2405/27, Praha 9 - Libeň, 190 00 (mapa) | |||
29. 03. 2024 • skupina WB07 | SMF - HK Žilina | 12:55 hod. | Házená Jindřichův Hradec |
# 34 Podvinný Mlýn II - Kovanecká 2405/27, Praha 9 - Libeň, 190 00 (mapa) | |||
29. 03. 2024 • skupina WB07 | HC Schoten I | 17:00 hod. | SMF - HK Žilina |
# 34 Podvinný Mlýn II - Kovanecká 2405/27, Praha 9 - Libeň, 190 00 (mapa) | |||
30. 03. 2024 • skupina WB07 | Hellerup Idræts Klub I | 12:55 hod. | SMF - HK Žilina |
# 30 Loko Vršovice - Sportovní 1380, Praha 10 - Vršovice, 101 00 (mapa) | |||
30. 03. 2024 • skupina WB07 | SMF - HK Žilina | 18:10 hod. | TSV EBE Forst United |
# 30 Loko Vršovice - Sportovní 1380, Praha 10 - Vršovice, 101 00 (mapa) | |||