informácie pre trénerov, hráčov, rodičov a fanúšikov  

Aktuality

 

Nový súťažný ročník spoločnej súťaže KZH Trenčianskeho a Žilinského kraja sa začal cez víkend 5.-6.septembra. V prvom kole sa predstavili staršie žiačky na domácej palubovke a starší žiaci vycestovali do Martina. Ďalší víkend v nedeľu 13.septembra odohrali prvé kolo súťaže na domácej pôde mladšie žiačky a mladšie žiaci.

Po náročnej letnej príprave nás čaká nová sezóna, v ktorej sa predstavíme s družstvami starších žiačok, starších žiakov, mladších žiačok, mladších žiakov, mini hádzanej dievčat a minihádzanej chlapcov. Už od 5.9.2020 sa rozbieha zápasový kolotoč. Rozpis nájdeš v záložke práca s mládežou.

Prvý ročník MINI OPEN HANDBALL máme úspešne za sebou. Rozdali sme množstvo tímových a individuálnych cien a čo je ešte dôležitejšie, množstvo úsmevov a radosti!

Kvôli pandémii sa odsunul veľký celoslovenský turnaj o rok, ale my napriek tomu pozývame kluby na MINI OPEN HANDBALL do Žiliny!

po opätovnom kontaktovaní hlavného organizátora tábora p. Zrníka (ŠK JUVENTA), vám týmto potvrdzujeme, že prihlasovanie do tábora je ešte možné. Doteraz sa do tábora prihlásilo 17 hádzanárov a hádzanárok a môžeme ešte obsadiť ďalších 10 miest. Zvyšok sú športovci z iných klubov. Pokiaľ by došlo k zrušeniu tábora kvôli pretrvávajúcej...

Touto cestou chceme pochváliť všetky hráčky a všetkých hráčov, ktorí sa zapojili do tréningového procesu a tým robia maximum pre svoj športový rast! Pre všetkých, ktorí poctivo trénovali a budú až do konca mája, sme pripravili milé prekvapenie, ktoré odovzdáme v piatok 29.5.2020 na jednotlivých tréningoch.