informácie pre trénerov, hráčov, rodičov a fanúšikov  

Aktuality

 

všetky deti, ktoré vykonávajú aktívnu športovú činnosť musia raz do roka absolvovať telovýchovnú prehliadku, aby sme mali istotu, že môžu športovať a zvládajú záťaž.

po opätovnom kontaktovaní hlavného organizátora tábora p. Zrníka (ŠK JUVENTA), vám týmto potvrdzujeme, že prihlasovanie do tábora je ešte možné. Doteraz sa do tábora prihlásilo 17 hádzanárov a hádzanárok a môžeme ešte obsadiť ďalších 10 miest. Zvyšok sú športovci z iných klubov. Pokiaľ by došlo k zrušeniu tábora kvôli pretrvávajúcej...

Touto cestou chceme pochváliť všetky hráčky a všetkých hráčov, ktorí sa zapojili do tréningového procesu a tým robia maximum pre svoj športový rast! Pre všetkých, ktorí poctivo trénovali a budú až do konca mája, sme pripravili milé prekvapenie, ktoré odovzdáme v piatok 29.5.2020 na jednotlivých tréningoch.

keďže ste sa viacerí na nás obrátili so žiadosťou o poukázanie 2% z dane (za čo veľmi pekne ďakujeme), chceli by sme vás informovať ako by to bolo možné. Naše občianske združenie vzniklo v roku 2019, a preto sa v roku 2020 nemôžeme priamo uchádzať o tieto finančné prostriedky.