informácie pre trénerov, hráčov, rodičov a fanúšikov  

Aktuality

 

Kvôli pandémii sa odsunul veľký celoslovenský turnaj o rok, ale my napriek tomu pozývame kluby na MINI OPEN HANDBALL do Žiliny!

všetky deti, ktoré vykonávajú aktívnu športovú činnosť musia raz do roka absolvovať telovýchovnú prehliadku, aby sme mali istotu, že môžu športovať a zvládajú záťaž.

po opätovnom kontaktovaní hlavného organizátora tábora p. Zrníka (ŠK JUVENTA), vám týmto potvrdzujeme, že prihlasovanie do tábora je ešte možné. Doteraz sa do tábora prihlásilo 17 hádzanárov a hádzanárok a môžeme ešte obsadiť ďalších 10 miest. Zvyšok sú športovci z iných klubov. Pokiaľ by došlo k zrušeniu tábora kvôli pretrvávajúcej...

Touto cestou chceme pochváliť všetky hráčky a všetkých hráčov, ktorí sa zapojili do tréningového procesu a tým robia maximum pre svoj športový rast! Pre všetkých, ktorí poctivo trénovali a budú až do konca mája, sme pripravili milé prekvapenie, ktoré odovzdáme v piatok 29.5.2020 na jednotlivých tréningoch.

keďže ste sa viacerí na nás obrátili so žiadosťou o poukázanie 2% z dane (za čo veľmi pekne ďakujeme), chceli by sme vás informovať ako by to bolo možné. Naše občianske združenie vzniklo v roku 2019, a preto sa v roku 2020 nemôžeme priamo uchádzať o tieto finančné prostriedky.