Zápasy mladších dorasteniek idú do posledných šiestich kôl a boje o medaily sa budú stupňovať.

13.04.2024

Mladšie dorastenky

V domácom zápase proti TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník si naše dievčatá schuti zastrieľali a súperky jednoznačne porazili 42:20 (22:7). Tento zápas sme odohrali na domácej pôde ešte 23. marca. Dievčatá mali zápas od začiatku pod kontrolou a nedali im šancu na úspech.

Zostava a góly: Terezka Matisová, Nina Bukovinská, Viktória Benedigová 3, Veronika Chrenková 2, Janka Mikulovská 3, Emma Mistríková 4, Tereza Tomaščíková 2, Mária Bartková 18, Adela Učníková 6, Marcela Pavlíková 4, Barlová Nina 


Staršie dorastenky odohrali taktiež veľmi pekný zápas. Zbierame skúsenosti a bojujeme. Prehrali sme 13:29 (8:16).

Zostava a góly: Silvia Mikušáková, Nina Bukovinská, Michaela Stanková, Natália Dejová 3, Janka Mikulovská 2, Karolína Kačková, Anna Mária Juríková, Tereza Tomaščíková 5, Adela Učníková 3, Dominika Jurkovičová

Prague Handball Cup 2024

Počas Veľkej Noci sme sa zúčastnili s mladšími dorastenkami na turnaji v Prahe. Odohrali sme výborné zápasy, ale v osemfinále sme narazili na súpera z nemeckého Rödertalu, ktorý nás vyradil. Zápas bol veľmi nervózny, nepremenili sme niekoľko šancí a nešťastne sme prehrali o gól. Napriek tomu sme veľmi spokojní, keďže v tejto kategórii sme nastúpili s viacerými mladšími hráčkami. Hrali sme proti kvalitným súperom a opäť sme sa mnohému naučili.  

V nedeľu 14. apríla cestujeme do Stupavy, kde o 14:00 hod. nastúpia staršie dorastenky proti svojim súperkám HC Tatran Stupava a následne o 15:45 hod. nastúpia mladšie dorastenky proti rovnakému súperovi. Trápi nás výpadok viacerých hráčok zo zdravotných dôvodov, preto zápasy budú pre nás náročné. Veríme, že nás naši verní fanúšikovia prídu podporiť. Boje o medaily idú do finále. 

jQuery Tlačítko na začiatok