SMF-HK Žilina : MŠK Považská Bystrica B 33 : 39 (15 : 20)

Š.Krištek - K. Kríž, A. Vrabec 5, M. Cseri, D. Haviar 2, M. Hudák, F. A. Elmusrati 7, D. Danišek 4, F R. Michel 10, T. Kasper, R. J. Michel 5

SMF-HK Žilina : MŠK Považská Bystrica A 25 : 37 (13 : 17)

Š.Krištek - K. Kríž, A. Vrabec 2, M. Cseri, D. Haviar 5, M. Hudák, F. A. Elmusrati 3, D. Danišek 8, F. R. Michel 3, T. Kasper, R. J. Michel 4

Chlapci proti fyzicky silnejšiemu súperovi odohrali dva pekné zápasy s bohužiaľ nepriaznivým koncom. Tréner Ohradka však bol spokojný s výkonom a nasadením chlapcov.

Mladšie dorastenky

THA Martin/SMF-HK Žilina : HC Tatran Stupava 24 : 18 (12 : 6)

Zostava a góly:

T. Matisová, D. Jurkovičová - A. Juríková 2, T. Trnková 1, J. Mikulovská 1, M. Ďuranová 6, E. Mistríková 2, M. Bartková 3, A. Učníková 1, A. Šubjaková 8

Dorastenky od začiatku zápasu viedli a v 24. minúte bol už stav 11 : 3. Napriek krásnemu stavu však musíme skonštatovať, že dievčatá zahodili niekoľko tutoviek. Už v prvom polčase sme prestriedali hráčky, aby sme držali tempo hry, no na konci prvého polčasu sme dostali zbytočné góly a súper náš náskok stiahol. Do druhého polčasu sme povinne menili obranný systém a Stupava opäť znížila. Zápas bol zbytočne nervózny a diváci hlasno vyjadrili nevôľu. Zápas sa úplne zbytočne dostával do neprimeranej agresivity. Výbornými prihrávkami na pivota Aničku sa opäť zaskvela Majka a spolu s Miškou, ktorá potiahla zápas, keď sme strácali kontrolu, mali tieto tri dievčatá najväčšiu zásluhu na víťazstve. Odohrali výborný zápas aj v obrane. Chýbala nám Viki, kvôli zdravotným problémom, čo ovplyvnilo našu organizáciu hry a hladký prechod do protiútoku. Terezka v zápase zachytala výborne s malými výpadkami, no brankárka súpera mala ešte vyššiu úspešnosť. Je potrebné, aby sme si navzájom v hádzanárskej obci vážili našu prácu a dbali hlavne o zdravie hráčok.

V nedeľu 18. decembra nás čaká posledný zápas v tomto roku proti ŠKP Bratislava na ich palubovke.