Vyhodnotenie sezóny starší žiaci

18.06.2023

Vyhodnotenie sezóny 2022/2023 v kategórii starších žiakov

Sezóna v krajskej súťaži starších žiakov Trenčianskeho/Žilinského kraja musíme hodnotiť z pohľadu veľkej absencii hráčov vekovo patriacich do tejto kategórie. Väčšina starších žiakov netrénovala a odohrala minimum zápasov a tak celú sezónu odohrali mladší žiaci. Čo na druhú stranu bolo veľkým prínosom pre mladších žiakov, že hrávali proti fyzický zdatnejším súperom a zlepšili sa najmä ich prejav v obrannej fáze.

Vzhľadom na to, že sme počas sezóny mali stabilne len 4 starších žiakov a to vrátane 2 brankárov, túto súťaž sme brali ako prípravu na ďalší rast chlapcov v ich hádzanárskom živote. Za starších žiakov môžeme povedať, že sa nám dobre vykryštalizoval brankársky post a tiež máme vyriešené posty spojok na budúcu sezónu.

Chlapci odohrali dobrú sezónu na hrane svojich možností v tejto kategórii a týmto im vyjadrujeme veľké poďakovanie za dobrú reprezentáciu klubu a Žiliny.

Ďakujeme všetkým hráčom!

Tréneri: Vladimír Ohrádka, Marek Mikulík, Terézia Elmusrati, SMF - HK Žilina

V sezóne nás reprezentovali:

brankári: Matej Hudák, Samuel Jančuška, Šimon Mikulík, Šimon Krištek

hráči v poli: Denis Danišek, Tomáš Kasper, Richard Ján Michel, Filip Roman Michel, Lukáš Vršanský, Faris Abdulaati Elmusrati, Marek Cseri, Šimon Majštiník, Kristián Kríž, Denis Haviar, Alex Vrabec, Jozef Milučký, Ján Sebastián Mešo, Jakub Cíba, Dárius Kubáň, Šimon Krištek, Andrej Klabník

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu