Víťazná sobota v podaní mladších žiakov

05.12.2022

7. kolo súťaže mladších žiakov doma s dvomi výhrami ako darček pre trénera Vlada

V zápasoch 7. kola sme nastúpili proti MŠK Považská Bystrica "B" a MŠK Považská Bystrica "B". Na zápasy sme nastúpili so 14 hráčmi, z toho 5 hráčov vekovo patriaci do prípravky.

Chlapci ukázali veľký progres, hlavne v obrannej činnosti. Potvrdili, že patria v TN+ZA kraji medzi najlepšie družstvá. Porazili Považskú Bystricu "A" aj "B", kde dlhoročne pracujú s mládežou na Slovensku na vysokej úrovni, za to našim chlapcom patrí veľká vďaka a pochvala.

Musíme vyzdvihnúť dobrú prácu v prípravke, chlapci z prípravky sa ukázali na ihrisku ako veľkí bojovníci, nezľakli sa súpera a odohrali proti Považskej Bystrici cca 20 minút. Veľká pochvala.

V oboch zápasoch bola cítiť chuť a snaha chlapcov ísť za úspešným výsledkom, chlapci bojovali a hrali naozaj s veľkou chuťou. Divákov zaujali viacerými kombinačnými akciami s gólovým zakončením. Ďakujeme za podporu na zápase naším ml. a st. žiačkam, st. žiakom, rodičom, starým rodičom a všetkým fanúšikom hádzanej.

Trénerovi Vladkovi aj touto cestou gratulujeme k narodeninám. Chlapci mu pripravili prekvapenie v piatok na tréningu a v sobotu pridali ďalší darček v podobe výkonu a víťazstiev.

Výsledky:

SMF HK Žilina - MŠK Považská Bystrica "B" 28:7

Zostava: Šimon Krištek, Šimon Mikulík - Róbert Novotný 1, Michal Myšiak 2, Yasin Abdulaati Elmusrati 9, Oliver Chudomel, Alex Vrabec 2, Dárius Kubáň, Dávid Višňovský, Jozef Milučký 1, Kristián Kríž 3, Denis Haviar 6, Faris Abdulaati Elmusrati 4, Šimon Majštiník

SMF HK Žilina - MŠK Považská Bystrica "A" 22:19

Zostava: Šimon Krištek, Šimon Mikulík - Róbert Novotný, Michal Myšiak, Yasin Abdulaati Elmusrati 4, Oliver Chudomel, Alex Vrabec 4, Dárius Kubáň, Dávid Višňovský, Jozef Milučký, Kristián Kríž, Denis Haviar 3, Faris Abdulaati Elmusrati 11, Šimon Majštiník

Tréneri: Vladimír Ohrádka, Marek Mikulík

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu