Víťazná sobota starších žiačok nám vyčarila úsmev na tvárach.

12.02.2022
Po dlhšej prestávke sa nám rozbehla súťaž starších žiačok, v ktorej sme sa na domácej pôde stretli s tímom MŠK Čadca a MHáK Martin. Tretí súper nedocestoval kvôli problémom v tíme. 

V prvom zápase sme nastúpili proti dievčatám z Čadce. Od začiatku sme mali zápas pod kontrolou a postupne sme zvyšovali náskok. Dievčatá predviedli veľmi pekný kolektívny výkon. Mohli sme vidieť krásne prihrávky, spoluprácu dvojíc či trojíc hráčok v útoku a veľmi peknú koncovku. V obrane hrali dievčatá aktívne a zodpovedne, takže bola na nich radosť pozerať. V bráne sa opäť zaskvela Terezka. 
V druhom zápase proti Martinu sme rovnako tvrdili muziku od začiatku hry. Zodpovedným výkonom dievčatá nedali súperovi šancu na úspech. V druhej polovici druhého polčasu sme už zvolnili a dohrali sme v kľude jasný zápas. Veľmi nás teší, že sa nám nielenže presadzuje stále viac a viac hráčok strelecky, ale že už tiež dokážu naskočiť do rozbehnutého zápasu a bez problémov udržať tempo hry v útoku i obrane.

Po dvoch ťažkých turnajových víkendoch si tak dievčatá zaslúžia trochu oddychu a budúci týždeň nás čaká turnaj v Ostrave Porube. 


Výsledky:
SMF-HK Žilina:MŠK Čadca 20:6  (10:2)
SMF-HK Žilina:MHáK Martin 26:11 (17:6) 

Zostava: T. Matisová - Te. Tardová,  Ta. Tardová, I. Túčeková, L. Hlušková, A.Šubjaková, M. Bartková, E. Mistríková, V. Benedigová, N. Bukovinská, D. Jurkovičová. Trénerka: R. Bartková
Zápisy stretnutí nájdete nižšie. 
 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu