Víťazná dohrávka dorasteniek s MHK Bytča

26.09.2022
ilustračné foto
ilustračné foto

Mladšie dorastenky

3. kolo 

Na základe požiadavky MHK Bytča sa prekladal zápas mladších dorasteniek, ktorý sme mali odohrať v nedeľu. So súperkami sme sa stretli v pondelok na ich pôde v novej Mestskej športovej hale v Bytči. Zápas bol ako na hojdačke a bol nabitý emóciami ako typické derby. Súperky proti nám nastúpili s tromi hosťujúcimi hráčkami z Čadce.

Začiatok zápasu nám nevyšiel podľa našich predstáv, ale postupne sme sa chytili a začali hrať svoju hru. Celkovo chceme veľmi pochváliť dievčatá za ich nasadenie a za to, že sa nezlomili, keď im zopár vecí nevyšlo.  Vždy sa našiel niekto, kto vzal na seba zodpovednosť a úspešne zakončil v dôležitom momente zápasu. V obrannej hre sme tentokrát zle bránili v strede obrany, čo sa nám nestáva. Dostali sme niekoľko veľmi lacných gólov, keď sme nepristúpili k hráčke s avizovanou streľbou zo zeme a nepochopiteľne nám chýbali koordinované bloky. Napriek tomu, že aj v bráne sme zvyknutí na lepší  výkon, tak v konečnom súčte sme nedostali veľa gólov. Naše dievčatá dokonca zahodili až štyri sedemmetrové hody, čo určite súviselo s úplne zbytočnou nervozitou. Dievčatám veľmi pekne ďakujeme za koncentrovaný výkon až do konca zápasu a zaslúžené víťazstvo! 

Výsledok

MHK Bytča : SMF - HK Žilina   24:27 (11:12)

Zostava a góly: T. Matisová, D. Jurkovičová -  T. Tomaščíková 2, A. Juríková, V. Benedigová 3, L. Hlušková, M. Ďuranová 7, E. Mistríková 3, M. Bartková 7, A. Šubjaková 5, A. Učníková, T. Hrtáková, J. Mikulovská, N. Bukovinská, T. Hrtánková

Trénerky: R. Bartková, K. Holbojová   Vedúci: M. JasenkajQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu