Víkendové výsledky žiakov a dorastencov v kocke

21.03.2023

11. kolo súťaže starších žiakov v Bojniciach

Na 11. kolo sme v sobotu (18.3.2023) vycestovali do Bojníc. Z dôvodu zranení a chorôb sme nastúpili iba s 3 staršími žiakmi, ktorých doplnili 10 mladší žiaci, z ktorých viacerí zažili premiéru v tejto vekovej kategórii. Odohrali sme dva zápasy proti MHáK Martin "B" a MHáK Martin "A".

V oboch zápasoch sme nastúpili proti fyzicky disponovanému súperovi, ale aj napriek tomu sme dokázali v oboch zápasoch odohrať vyrovnané zápasy, ktoré dokázal súper zlomiť vo svoj prospech úspešnejšou streľbou.

V oboch zápasoch sme mali slabú úspešnosť streľby a veľa technických chýb. Ale aj napriek tomu a premiére viacerých hráčov v tejto kategórii, musíme konštatovať, že hráčom nemožno uprieť snahu a bojovnosť. Zápasy nám ukázali na čom musíme pracovať a neustále sa zlepšovať.

Gratulujeme súperom a teším na ďalšiu konfrontáciu.

Ďakujeme rodičom, ktorí nás prišli podporiť do Bojníc.

Výsledky:

SMF - HK Žilina — MHáK Martin "B" 21:30 (12:17)

Zostava: Matej Hudák, Šimon Mikulík – Alex Vrabec, Dárius Kubáň 1, Jakub Cíba, Ján Sebastián Mešo, Jozef Milučký, Kristián Kríž 1, Denis Haviar 8, Denis Danišek 9, Marek Cseri, Tomáš Kasper 1, Róbert Novotný

SMF - HK Žilina — MHáK Martin "A" 15:22 (9:9)

Zostava: Matej Hudák, Šimon Mikulík – Alex Vrabec 2, Dárius Kubáň, Jakub Cíba, Ján Sebastián Mešo, Jozef Milučký 1, Kristián Kríž, Denis Haviar 1, Denis Danišek 7, Marek Cseri 1, Tomáš Kasper 3, Róbert Novotný

Tréneri: Vladimír Ohrádka, Marek Mikulík


8. kolo 2. Spojená liga STDCI + MLDCI

Termín: 19.03.2023

Miesto: Martin

Zápas: MHáK Martin/SMF - HK Žilina STDCI — MHáK Martin/SMF - HK Žilina MLDCI

Stav: 41 : 18 (17:8)

Zostava SMF: Kasper, Tóth 1, Danišek 2, Pavelka 2, Labánek, Madeja 3, Mwazighe 6, Súlovský 1, Moric, Mandát 3

Brankári: Stroka 25/6, 24 % úspešnosť

Kanáloš 28/6, 21 % úspešnosť

V zápase medzi MLDC a STDC Martina naše družstvo mladších dorastencov podalo bojovný výkon. Nepremenené šance a 22 technických chýb nás pripravilo o lepší výsledok. Zo začiatku sme hrali ustráchane, no postupne sa hra zlepšovala. Brankári nemali veľkú šancu proti rýchlym protiútokom súpera. Do dorasteneckej súťaže sa zapojili aj naši starší žiaci Denis Danišek a Tomáš Kasper. Našim najlepším strelcom bol Mwazighe so šiestimi gólmi. Potešili ma aj Madeja s tromi a Danišek s Pavelkom vsietili po dva góly. Mali sme 44% úspešnosť streľby. Družstvo sa zohráva, čo je dôležité pre ďalší rast našich chlapcov. Tešíme sa už na ďalšie zápasy a turnaje.


Tréner J. Horka  

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu