Sumár víkendových výsledkov starších žiakov

05.02.2023

8. kolo súťaže starších žiakov v Martine

V 8. kole sme nastúpili v Martine proti THA Martin a HK Kúpele Bojnice. Na zápasy sme nastúpili so 14 hráčmi, do poľa len s 3 vekovo staršími žiakmi, z toho sa nám v prvom zápase jeden z nich zranil.

V prvom zápase padlo dokopy 89 gólov. Zápas sa hral v rýchlom tempe, s obojstranným dôrazom na útočnú fázu. Hráči brankárom veľmi nepomohli a tým pádom sa brankárom nehralo najlepšie. Bohužiaľ v tomto zápase sa ani 1 z 3 brankárov nechytil.

Druhý zápas hráči zvládli lepšie v obrane fáze. Chytil sa brankár, ktorý nás skoro do konca zápasu držal v nádeji na dobrý výsledok. V tomto zápase sme mali slabšiu úspešnosť streľby, veľakrát sme nastrelili konštrukciu bránky.

Musíme konštatovať, že v oboch zápasoch, či už únavou alebo nedostatočnou koncentráciou, sme na konci prvých polčasov inkasovali 4 góly v rade a tým pádom sme vstupovali do druhých polčasov z väčším mankom.

Za prístup, bojovnosť v oboch zápasoch musíme hráčov, ale pochváliť.

Výsledky:

THA Martin - SMF HK Žilina 48:40

Zostava: Matej Hudák, Šimon Mikulík, Samuel Jančuška - Kristián Kríž, Alex Vrabec 2, Lukáš Vršanský 6, Jakub Cíba, Marek Cseri, Denis Haviar 10, Faris Abdulaati Elmusrati 16, Denis Danišek 1, Šimon Krištek 1, Šimon Majštiník, Richard Ján Michel 4

HK Kúpele Bojnice - SMF HK Žilina 33:23

Zostava: Matej Hudák, Šimon Mikulík - Kristián Kríž, Alex Vrabec, Lukáš Vršanský 2, Jakub Cíba, Marek Cseri, Denis Haviar 6, Faris Abdulaati Elmusrati 10, Šimon Krištek, Šimon Majštiník, Richard Ján Michel 5

Tréneri: Vladimír Ohrádka, Marek Mikulík

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu