Staršie žiačky postúpili do bojov o masterky Slovenska!

30.04.2022

To čo sme už v posledných kolách viac menej očakávali, sa našim šikovným dievčatám podarilo jednoznačne potvrdiť v sobotu na pôde TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom. Naše dievčatá zabojujú o finálový turnaj v dvoch semifinálových turnajoch, na ktorých sa stretnú s prvými troma tímami zo spoločnej súťaže Kosického a Prešovského kraja. Konečné, druhé, poradie z našej súťaže nám do súbojov priraďuje 2 body. Víťazný AS Trenčín A získava 3 body a postupujúca Lehota jeden bod. Prvý turnaj sa odohrá v Trebišove pravdepodobne 14.5. a druhý v Trenčíne 28.5. Veríme, že nám budete držať palce, prípadne nás prídete povzbudiť. 😁✌️🤾‍♀️

Na zápasy sme cestovali s rešpektom, keďže sa jednak hralo na vonkajšom tartanovom ihrisku a tiež so súperom ašpirujúcim na druhé miesto v konečnom poradí tímov súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja. 

V prvom zápase sme nastúpili proti Bánovciam. Na začiatku sme sa trochu trápili, keďže sme docestovali do Lehoty s oneskorením kvôli zápche v Prievidzi. Postupne sme však prevzali kontrolu nad zápasom a úspešne sme ho dohrali až do konca. Na ihrisku sa v druhom polčase prestriedali všetky dievčatá, aby si základná zostava oddýchla pred druhým dôležitým zápasom.  

V druhom zápase sme nastúpili proti Lehote a zodpovedným výkonom v obrane sme opäť krásne kontrolovali zápas. V útočnej fáze sme si vyskúšali viaceré herné kombinácie i systémy a dievčatá sa prestriedali na rôznych postoch. Rovnako ako v predošlom zápase sa na ihrisku prestriedali všetky nominované hráčky. 

Výborný výkon v bráne podala v oboch zápasoch naša Terezka. 👍

Domov sme sa teda vracali usmiate a zastavili sme sa okrem dobrej pizze 🍕aj na výbornú zmrzku🍦 🤗🤾‍♀️.

Výsledky:

TJ Sokol Bánovce n/B : SMF-HK Žilina 12:17 (7:13)

Zostava a góly: Matisová T. - Mikulovská J. 1, Bartková M. 9, Benedigová V. 3, Mistríková E. 2, Tardová T., Šubjaková A. 2, Hlušková L., Tučeková I., Tardová Ta., Jurkovičová D., Juríková A.

TJ Baník Lehota p/V. : SMF-HK Žilina 17:24 (9:15)

Zostava a góly: Matisová T. - Mikulovská J. 5, Bartková M. 7, Benedigová V. 3, Mistríková E. 1, Tardová T. 4, Šubjaková A. 4, Hlušková L., Tučeková I., Tardová Ta., Jurkovičová D., Juríková A. 1

Trénerky: R. Bartková, K. Holbojová Vedúci: M. Jasenka

Ilustračné zábery
Ilustračné zábery
Ilustračné zábery
Ilustračné zábery
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu