Starší žiaci sa v sobotu predstavili v Bojniciach

22.10.2022
Ilustračný obrázok
Ilustračný obrázok

4. kolo súťaže starších žiakov v Bojniciach

Vo 4. kole sme nastúpili proti HK Kúpele Bojnice a ŠK Zemplín Trebišov. Na zápasy sme nastúpili so 14 hráčmi, z toho 7 mladších žiakov - ročníky 2010 a 2011.

Na prvý zápas, proti HK Kúpele Bojnice, sme nastúpili s veľkým rešpektom, dá sa povedať, že až ustráchane, proti fyzicky disponovanému súperovi, čo do veľkej miery určilo ráz a výsledok prvého zápasu. Tento zápas bol veľmi poučný pre hráčov a trénerov. Tieto zápasy nás posúvajú ďalej a získavame tak potrebné skúsenosti.

Do druhého zápasu, proti ŠK Zemplín Trebišov, sme nastúpili odhodlanejšie a sebavedomejšie, ale musíme povedať, že tento zápas bol výrazne ovplyvnený značne prelepenou loptou, ktorú aj napriek námietkam rozhodcovia akceptovali celý prvý polčas. Táto lopta spôsobovala našim hráčom veľké problémy, z ktorých pramenili naše technické chyby. Prvý polčas sme prehrali 5:16. Do druhého polčasu bola vymenená lopta, druhý polčas sme vyhrali 14:13!!! Čo bohužiaľ už nestačilo na úspešný výsledok, ale evidentne bolo vidieť ako prelepená lopta ovplyvnila výsledok zápasu. Chlapcom nemôžeme uprieť snahu a bojovnosť v tomto zápase. Veríme, že naša činnosť ide správnym smerom a bude postupne odmenená aj ďalšími úspešnými výsledkami.

Z hlásenky na 4.kolo - starší žiaci, Krajský zväz hádzanej Trenčianskeho a Žilinského kraja, 22.10.2022, Bojnice:

"V športovej hale je ZÁKAZ POUŽÍVANIA LEPIDLA/VOSKU VO VŠETKÝCH PRIESTOROCH ŠPORTOVEJ HALY - PRI ZISTENÍ NALEPENEJ LOPTY BUDEME UPLATŇOVAŤ OKAMŽITE V HOTOVOSTI SPLATNÚ POKUTU 150 €."

Výsledky:

HK Kúpele Bojnice - SMF HK Žilina 43:17

Zostava: Lukáš Vršanský, Matej Hudák, Šimon Krištek - Kristián Kríž , Alex Vrabec, Samuel Jančuška, Marek Cseri 1, Denis Haviar 3, Faris Abdulaati Elmusrati 4, Denis Danišek 6, Filip Roman Michel 2, Šimon Majštiník, Tomáš Kasper, Richard Ján Michel 1

SMF HK Žilina - ŠK Zemplín Trebišov 19:29

Zostava: Lukáš Vršanský, Matej Hudák, Šimon Krištek - Kristián Kríž 3, Alex Vrabec 3, Samuel Jančuška, Marek Cseri 1, Denis Haviar 3, Faris Abdulaati Elmusrati 4, Denis Danišek 2, Filip Roman Michel, Šimon Majštiník, Tomáš Kasper, Richard Ján Michel 3

Tréneri: Vladimír Ohrádka, Terézia Elmusrati

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu