Starší žiaci a mladší žiaci cez víkend privítali Nové Zámky

31.01.2024

1. kolo ligy TN+ZA+TT KZHá mladšieho a staršieho žiactva

V nedeľu 28. 1. 2024 sme nastúpili v 1. kole spojenej súťaže TN+ZA a TT kraja v kategórii mladších a starších žiakov proti družstvám MHC ŠTART Nové Zámky "A".

Mladší žiaci vstúpili do zápasu veľmi dobre, od začiatku zápasu plnili stanovenú taktiku a pokyny trénerov, za čo boli odmenení polčasovým výsledkom 17:9. V zápase dostali dostatok priestoru všetci hráči, prezentovali sa na slušnej úrovni a počas celého zápasu bolo cítiť tímového ducha.

Starší žiaci rovnako vstúpili do zápasu veľmi aktívne. V 8. minúte zápasu viedli 6 gólovým rozdielom, v polčase o 10 gólov. Pri zmene obranného systému v druhom polčase nám súper nastrieľal o 7 gólov viac ako v prvom polčase, ale naša strelecká efektivita bola stále na veľmi slušnej úrovni a zápas sme zaslúžene dotiahli do víťazného konca.

V obidvoch zápasoch nám rovnako pomohli brankári, ktorí v 1. polčase mali výraznú úspešnosť zákrokov. V 2. polčase úspešnosť klesla, ale aj napriek tomu boli dôležitou súčasťou našich výsledkov.

Ďakujeme chlapcom v obidvoch kategóriách za dobrú reprezentáciu klubu a taktiež rodičom, ktorí nás počas oboch zápasov neúnavne povzbudzovali.

Mladší žiaci: SMF - HK Žilina — MHC ŠTART Nové Zámky "A" 29:19 (17:9)

Starší žiaci: SMF - HK Žilina — MHC ŠTART Nové Zámky "A" 35:27 (20:10)