Školský turnaj v hádzanej žiakov 1. - 4. ročníka na Hájiku po dlhých rokoch.

08.02.2020

     Po dlhých rokoch sa 6.februára podarilo nášmu klubu zorganizovať turnaj v minihádzanej žiakov 1.-4.ročníka základných škôl. Turnaja sa zúčastnili základné školy, na ktorých prebiehajú v tomto roku hádzanárske krúžky. Učitelia, ktorí vedú dané krúžky prišli na turnaj s celkovo 48 deťmi! Jediná škola, ktorá sa nezúčastnila turnaja bola ZŠ Višňové, a to z dôvodov účasti učiteľa TV na lyžiarskom kurze. Ak by nebolo prebiehajúcej zvýšenej chorobnosti detí, tak by sme privítali až do 100 detí. 

      Hosťujúcou školou bola ZŠ Námestie mladosti 1 a turnaj sa odohral v ich krásnej veľkej telocvični. Za ochotu a pomoc s organizáciou im patrí veľká vďaka! Všetky deti si turnaj užívali a celý deň boli v pohybe. Keď práve nehrali zápas, tak si strieľali na brány na vedľajšom ihrisku. Bolo na nich radosť pozerať. Zo zápasu na zápas sa zlepšovali a strieľali stále viac a viac gólov. Veríme, že okrem tých, ktorí už s nami trénujú, privítame na tréningoch v klube aj ďalšie dievčatá a chlapcov. 

     Víťazmi turnaja sa stala ZŠ Limbová s pani učiteľkou Vaňkovou. Deti dostali od nás klubové tričká a ostatní umiestení sladké odmeny a tlačené pravidlá minihádzanej. Najlepšou strelkyňou turnaja bola Terezka Tardová zo ZŠ Limbová, ktorá poctivo trénuje v klube od začiatku a je u nej vidieť výrazný pokrok vo výkonnosti. 

     Tešíme sa na deti zo škôl na ďalšom turnaji približne o mesiac. 

Celkové poradie: 

1. ZŠ Limbová

2. ZŠ Námestie mladosti 1 (3.-4.r.)

3. ZŠ Lichardová

4. ZŠ Sv. Gorazda

5. ZŠ Námestie mladosti 1 (1.-2.r.)

Výsledky: ZŠ Námestie mladosti 1.-2.r. - ZŠ Limbová 1:25; ZŠ Limbová - ZŠ LIchardová 11:6;  ZŠ Lichardová - ZŠ Sv.Gorazda 16:4; ZŠ Sv.Gorazda - ZŠ Nám.mladosti 3.-4.r.  5:13; ZŠ Nám.mladosti 3.-4.r. - ZŠ Nám.mladosti 1.-2.r.  13:2; ZŠ Nám.mladosti 1.-2.r. - ZŠ Lichardová 3:14; ZŠ Limbová - ZŠ Sv.Gorazda 16:14; ZŠ Lichardová - ZŠ Nám.mladosti 3.-4.r. 11:14; ZŠ Limbová - ZŠ Nám.mladosti 3.-4.r. 14:6; ZŠ Nám.mladosti 1.-2.r. - ZŠ Sv.Gorazda 1:14.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu