Prípravka chlapcov vycestovala v nedeľu do Martina.

20.10.2019

Skoro ráno v nedeľu vycestovala prípravka "A" a "B" do Martina na prvý turnaj v minihádzanej 4+1.  Tím "A" odohral 5 zápasov s hracím časom 15 minút a tím "B" odohral 6 zápasov s hracím časom 10 minút.

Výsledky: SMF HK "A" : PB "A" 6:2; SMF HK "A" - MT "A" 3:7; SMF HK "B" : PB "B" 1:4; SMF HK "B" : MT "B" 1:6; SMF HK "A" : Bojnice "A" 3:21; SMF HK "B" : Bojnice "B" 2:3; SMF HK "A" : KNM "A" 4:16; SMF HK "B" : THA "B" 3:3; SMF HK "A" : THA "A" 5:14; SMF HK "B" : CA 2:7; SMF HK "B" : KNM "B" 5:4

Strelci: SMF HK "A" - Nicolas Kaniak 1, Richard Michel 9, Filip Repáň 7, Marek Cséri 1, Kristián Kríž 3

SMF HK "B" - Jakub Cíba 4, Andrej Klabník 3, Denis Haviar 1, Maxim Vlašek 1, Alex Vrabec 5

Na zmenšenom ihrisku platnom pre minihádzanú sa odohrávali bojovné zápasy. Tím "A" vyhral hneď prvý zápas s Považskou Bytricou "A" a vyzeralo to tak, že sa nám podarí vyhrať viacero zápasov. Napokon sa tak síce nestalo, ale dôležité sú ich prvé skúsenosti s minihádzanou a prvé góly, ktoré zaznamenali viacerí chlapci. Zostava: N. Kaniak, F. Repáň, M. Cséri, R. Micheľ, K. Kríž, Š. Krištek, Š. Mikulík.

Tím "B" nezačal prvý zápas výhrou, ale chlapci zlepšovali svoje výkony od zápasu k zápasu. V bráne sme vystriedali viacerých chlapcov, a taktiež sme sa snažili striedať všetkých chlapcov rovnomerne. Prvý bod sme získali v zápase s THA Martin "B", ktorý sme remizovali a napokon chlapci zvíťazili v poslednom zápase, kedy porazili tím KNM "B". Chlapci zlepšovali svoju hru v obrane a takisto sa začali presadzovať aj strelecky. 

Tím "A" aj tím "B" podali výborné výkony a len ďalším poctivým tréningom sa budeme zlepšovať.