Príprava na novú sezónu v plnom prúde

17.05.2020

     Touto cestou chceme pochváliť všetky hráčky a všetkých hráčov, ktorí sa zapojili do tréningového procesu a tým robia maximum pre svoj športový rast! Pre všetkých, ktorí poctivo trénovali a budú až do konca mája, sme pripravili milé prekvapenie, ktoré odovzdáme v piatok 29.5.2020 na jednotlivých tréningoch. 

     Tréningová činnosť je zatiaľ zameraná na všeobecnú pohybovú prípravu, keďže hádzaná je halový šport a haly zatiaľ nemáme otvorené. Od 1.júna však predpokladáme presun do hál, kde budeme pokračovať už v špecifických hádzanárskych tréningoch. Všetci, ktorí sa doteraz zúčastňovali tréningov vo vonkajšom prostredí a budú v nich pokračovať do konca mája, významne zlepšujú svoje pohybové schopnosti a budú veľmi dobre pripravení na nadchádzajúcu sezónu. 

     Zároveň vítame nových hráčov, ktorí sa k nám pripojili a rozšírili naše rady. Veríme, že chalani nájdu v hádzanej záľubu a pri tréningoch v halách nám naplno ukážu svoje schopnosti. Onedlho sa pustíme do strieľania gólov :-).

     Intenzívne hľadáme ďalších a ďalších budúcich hádzanárov a hádzanárky pre novú sezónu. Príďte si hádzanú vyskúšať a zapojiť sa do našej veselej hádzanárskej rodiny :-)


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu