Prezidentský pohár nesieme do Žiliny

11.06.2022

Máme jednoducho SUPER BABY 🏆🤗❤️🤾‍♀️, ktoré sa zlepšujú zo dňa na deň a svojimi výkonmi tešia nielen nás trénerky ale prekvapujú aj súperov! Dostali sme množstvo pochvál od trénerov súperiek, rozhodcov a delegátov, ktorí ocenili náš herný prejav a zvládnutie individuálnych činností u hráčok, ktoré hrajú hádzanú v podstate 3 roky. Veľká vďaka patrí dievčatám, ktoré vydali zo seba na ihrisku úplne všetko! Prejavili sa ako výborný kolektív, keďže si fandili navzájom, a to od brankárky až po hráčky na lavičke. Za 3 roky urobili obrovský pokrok a veríme, že veľké víťazstvá nás už čakajú. 💪🤾‍♀️🍀✊

Na ceste za Prezidentským pohárom sme porazili tím DAC Dunajská Streda a následne HC Tatran Stupava. Vynikajúce výkony podali všetky hrajúce hráčky spolu s brankárkou. V rozstrele so Stupavou sme s chladnou hlavou premieňali 7 metrové hody  a naša brankárka s rovnako chladnou hlavou dva 7 metrové hody súperkám chytila 🤾‍♂️🤗!
Toto je skvelý tím!

Trénerky: Renáta Bartková a Katka Holbojová
Vedúci: Milan Jasenka 

SMF-HK Žilina : HC DAC Dunajská Streda 31:24 (13:12)

Zostava: Matisová T.- Mikulovská J. 2, Benedigová V. 5, Bartková M. 12, Mistríková E. 5, Šubjaková A. 6, Tardová Te.1, Tardová Ta, Klabníková K., Jurkovičová D., Túčeková I., Bukovinská N.

SMF-HK Žilina : HC Tatran Stupava 26:24 (22:22) (7:11) 
Zostava: Matisová T.- Mikulovská J.1, Benedigová V. 2, Bartková M. 10, Mistríková E. 7, Šubjaková A. 4, Tardová Te. 1, Tardová Ta, Klabníková K., Jurkovičová D., Túčeková I. 1, Bukovinská N.

Pohár je doma 🏆
Pohár je doma 🏆
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu