Opäť víťazný víkend v podaní mladších dorasteniek

19.02.2024

V nedeľu popoludní sa odohralo v športovej hale na Rosinskej ceste 5. kolo 1. ligy mladších dorasteniek, v ktorom sme privítali HC Tatran Stupava.

Začiatok zápasu nám opäť nevyšiel a prehrávali sme 1:3 no v 11. minúte zápasu sme vyrovnávali na 5:5 a následne sme zvýšili na 6:5. Odvtedy sme v zápase už stále viedli a súper sa doťahoval. Polčasový výsledok síce skončil remízou a na začiatku druhého polčasu sme opäť prehrávali o gól, no koncentrovanou obranou sme prevzali zápas plne pod kontrolu. V priebehu hry sme viedli aj o 6 gólov, ale nepremenili sme niekoľko šancí kvôli unáhlenej koncovke, preto napokon zápas skončil víťazstvom o 4 góly. V bráne, hlavne v druhom polčase bola našou oporou Terezka a strelecky sa najviac presadili Miška Ďuranová, Viki Benedigová a Majka Bartková.

SMF - HK Žilina — HC Tatran Stupava 29:25 (12:12)

Zostava a góly: Terezka Matisová, Kristínka Klabníková - Bianka Poliaková, Lucia Beňušová, Viktória Benedigová 7, Veronika Chrenková, Nela Laurenčíková, Janka Mikulovská 4,  Michaela Ďuranová 8, Emma Mistríková, Mária Bartková 6, Anna Šubjaková 2, Adela Učníková 1, Marcela Pavlíková 1

jQuery Tlačítko na začiatok