Nová sezóna sa rozbehla a my sme privítali v klube aj nových hráčov a hráčky.

15.09.2021
Priateľský zápas na Hlinkovom námestí
Priateľský zápas na Hlinkovom námestí

September je náročným mesiacom pre rodičov aj žiakov a nebolo tomu inak ani v tomto roku. Väčšina hráčok a hráčov poctivo trénovali a už od 11. septembra sa nám rozbehol nový ročník spoločnej súťaže Krajského zväzu hádzanej Trenčianskeho a Žilinského kraja. Výsledky budeme zverejňovať na našej stránke v sekcii "Práca s mládežou". Veríme, že nás pandémia opäť nezastaví a že budeme môcť trénovať a hrať naďalej. V tejto súvislosti sa obraciame na rodičov, aby dodržiavali opatrenia a chránili svoje deti čo najlepšie. Umožní nám to pokračovať v tréningovom procese a udržať zápasový rytmus. Turnaje sa budú uskutočňovať v režime OTP a budeme sa riadiť pokynmi, ktoré sú zverejnené na TEJTO stránke.

Rozpis tréningov je zafixovaný od 15.9. až do 31.10. Po tomto termíne budeme musieť opäť urobiť malé zmeny kvôli strate tréningových hodín v ŠH na Rosinskej (2 dni) kvôli futbalistom.

Náš klub sa zúčastnil 3. septembra Burzy športových klubov v Žiline na Hlinkovom námestí a tiež priateľského zápasu v hádzanej medzi trénermi a vyzývateľmi, ktorý sa uskutočnil 10. septembra tradične na Hlinkovom námestí. Ďakujeme Robovi Kaššovi za ponuku zahrať si tento naozaj zábavný zápas proti hádzanárskym laikom. Počas burzy si u nás vyskúšali hádzanú viacerí chalani aj dievčatá a následne sa prihlásili k nám do klubu. 

Radi by sme vás informovali, že v rámci spolupráce s CVČ Žilina budeme mať tréningovú činnosť aj v ŠH na V. Javorku (viď rozpis). Pokiaľ sa ešte nájdu oneskorenci, ktorí by sa chceli prihlásiť do hádzanárskeho záujmového krúžku pri CVČ (nie do športového klubu), tak kontaktujte CVČ Žilina do konca tohto týždňa. V spolupráci so školami taktiež rozbiehame hádzanárske krúžky pre deti na 1. stupni ZŠ. Informujte sa na škole, či telocvikári resp. riaditelia akceptovali ponuku na spoluprácu s našim klubom. V tomto školskom roku by sme chceli spustiť mestskú hádzanársku ligu v minihádzanej. 


Mladší žiaci na prvom zápase v Martine
Mladší žiaci na prvom zápase v Martine
Žiačky v plnom nasadení v posilňovni
Žiačky v plnom nasadení v posilňovni
Žiačky v plnom nasadení v posilňovni
Žiačky v plnom nasadení v posilňovni
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu