Možnosť poukázania 2% z dane. 

10.03.2020

Vážení rodičia,

keďže ste sa viacerí na nás obrátili so žiadosťou o poukázanie 2 % z dane (za čo veľmi pekne ďakujeme), chceli by sme vás informovať ako by to bolo možné. Naše občianske združenie vzniklo v roku 2019, a preto sa v roku 2020 nemôžeme priamo uchádzať o tieto finančné prostriedky. 

Avšak, preposielame vám odkaz na poukázanie 2 % z vašej dane na o.z. Náš kraj, s ktorým sme rozbehli spoluprácu už minulý rok. Riaditeľkou o.z. je Mgr. Katarína Michálechová, bývalá hádzanárka zo Žiliny. https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/detailoz.aspx?id=19527

V spolupráci chceme pokračovať aj tento rok. S uvedeným občianskym združením Náš kraj budeme spolupracovať aj v tomto roku, preto v prípade záujmu, môžete poukázať 2 % z dane im:

https://www.dvepercenta.sk/details.php?organizationID=23373

Aby sme dokázali identifikovať našich darcov, budeme od vás potrebovať potvrdenie, že ste im tieto 2 % poukázali. Samozrejme ponechávame na vašom rozhodnutí, či nás iba budete informovať, že ste 2 % poukázali, alebo nám poskytnete priamo potvrdenie o poukázaní 2 % dane.

Keďže sme doteraz nezískali žiadne iné prostriedky z mesta, grantov, projektov... a už netrpezlivo čakáme na podporu so zväzu, tak je pre nás každá pomoc vítaná.

Vopred vám veľmi pekne ďakujeme!

Realizačný tím

SLOVAN MALÁ FATRA
HÁDZANÁRSKY KLUB ŽILINA

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu