Možnosť poukázania 2% z dane. 

10.03.2020

Vážení rodičia,

keďže ste sa viacerí na nás obrátili so žiadosťou o poukázanie 2% z dane (za čo veľmi pekne ďakujeme), chceli by sme vás informovať ako by to bolo možné. Naše občianske združenie vzniklo v roku 2019, a preto sa v roku 2020 nemôžeme priamo uchádzať o tieto finančné prostriedky. 

Avšak, preposielame vám odkaz na poukázanie 2% z vašej dane na o.z. Náš kraj, s ktorým sme rozbehli spoluprácu už minulý rok. Riaditeľkou o.z. je Mgr. Katarína Michálechová, bývalá hádzanárka zo Žiliny. https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/detailoz.aspx?id=19527

V spolupráci chceme pokračovať aj tento rok. S uvedeným občianskym združením Náš kraj budeme spolupracovať aj  tomto roku, preto v prípade záujmu, môžete poukázať 2% z dane im:

https://www.dvepercenta.sk/details.php?organizationID=23373

Aby sme dokázali identifikovať našich darcov, budeme od vás potrebovať potvrdenie, že ste im tieto 2% poukázali. Samozrejme ponechávame na vašom rozhodnutí, či nás iba budete informovať, že ste 2% poukázali, alebo nám poskytnete priamo potvrdenie o poukázaní 2% dane.

Keďže sme doteraz nezískali žiadne iné prostriedky z mesta, grantov, projektov, .... a už netrpezlivo čakáme na podporu so zväzu, tak je pre nás každá pomoc vítaná.

Vopred vám veľmi pekne ďakujeme!

Realizačný tím

SLOVAN MALÁ FATRA
HÁDZANÁRSKY KLUB ŽILINA