Ziskom bronzových medailí zavŕšili mladšie žiačky na Majstrovstvách Slovenska úspešnú sezónu.

27.06.2022

Na otvorených Majstrovstvách Slovenska sa predstavili aj naši zverenci a zverenkyne. Predviedli výborné výkony a môžeme byť maximálne hrdí na ich výkony. 
Mladší žiaci síce nepostúpili cez HC Tatran Stupava vo vyraďovacom pavúku, avšak v skupine podali perfektné výkony. Porazili štyri tímy v skupine a iba jeden zápas (s Malackami) prehrali. Chlapci hrajú sebavedomo a bojovne, preto v budúcej sezónne budú určite dosahovať este lepšie výsledky! Viac informácií ešte zverejníme.
Mladšie žiačky dosiahli fantastický úspech, keď získali bronzové medaily. Veľmi nás mrzela prehra s Duslom Šaľa v semifinále, keď sme si v druhom polčase nechali ujsť možnosť dostať sa do finále. Ale v boji o bronz sme nenechali nič na náhodu. Táto partia dievčat sa presúva v ďalšej sezóne do starších žiačok, kde budú tvoriť silný, kompaktný tím. Vynikajúce výkony na turnaji podali hlavne Majka Bartková, Terezka Matisová a Anička Šubjaková. Majka s Aničkou ukážkovo spolupracovali ako spojka s pivotom celý turnaj. Majka získala cenu za najlepšiu strelkyňu turnaja a Terezka získala cenu najlepšia brankárka turnaja. Táto trojica si zaslúži absolutórium a veríme, že ich výkony si všimnú aj repre tréneri predkadetiek. Veľmi nás potešili výkony Lívie Hluškovej, Terezky Tardovej, Ivanky Túčekovej a Kiky Klabníkovej a to i napriek chybičkám, ktoré sme im počas turnaja vytkli. Všetky ostatné mladšie dievčatá, ak budú poctivo trénovať, tak určite dosiahnu rovnaké úspechy ako tie menované.  
Mini hádzanári a mini hádzárky hrali v mladšej zostave no bojovali o každý kúsok ihriska a každý gól. Bližšie informácie ešte zverejníme. Sme na nich veľmi pyšní! 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu