Mladšie žiačky a mladší žiaci vstúpili do odvetnej časti súťaže

09.02.2020

Po dlhšej pauze sa spustila súťaž mladšieho žiactva Trenčianskeho a Žilinského kraja. Žiačky vycestovali do Bytče a žiaci hrali v hale na Rosinskej ceste v Žiline.

Mladšie žiačky odohrali veľmi dobrý zápas s Bytčou B a v polčase dokázali uhrať remízu. V druhom polčase sme už začali ťahať za kratší koniec hlavne v presnosti streľby a hre 1:1. Dievčatá ukázali významný pokrok v obrannej hre a prechode do protiútoku. Stále nám ešte viazne hra na postavenú obranu, čomu sa budeme intenzívne venovať. Výborný výkon v bráne podala Terezka Matisová. Vyskúšali sme tiež nové hráčky, ktoré sa k nám pripojili prednedávnom.

Výsledky:

Bytča B - SMF-HK Žilina 18:10 (6:6) góly: E.Mistríková 4, T.Komačková 2, J.Mikulovská 2, Z.Túčeková 1, V.Benedigová 1

Bytča A - SMF-HK Žilina 17:6 (8:3) góly: E.Mistríková 3, V.Benedigová 1, Z.Túčeková 1, J.Mikulovská 1

Tím mladšie žiačky: T.Matisová, A.Juríková, A.Vallová, T.Komačková, T.Tardová, J.Mikulovská, Z.Túčeková, E.Mistríková, L.Hlušková, V.Benedigová, A.Bernátová, A.Segečová, A.Šubjaková, I.Túčeková, R.Švajdová, S.Hlušková

Viac fotografií nájdete tu

Mladší žiaci odohrali 2 zápasy, a to proti MHáK Martin 12:27 a HK Kúpele Bojnice 4:26.

SMF Žilina : Kúpele Bojnice 4 : 26 / 2 : 14 / Zostava: M.Cseri, R.Michel, P.Zima 1, D.Danišek 1, F.Repáň 1, K.Kríž, P.Súľovský 1, A.Kulich, N.Kaniak Brankári: T.Tarda 16/5 - 31% úspešnosť F.Kozlík 19/3 - 16% úspešnosť Streľba: 28/2 - 15% úspešnosť

SMF Žilina : MHáK Martin 12 : 27 / 4 : 17 / Zostava: M.Cseri 1, R.Michel , P. Zima 3 , D.Danišek 6/2, F.Repáň 2, K.Kríž, P.Súľovský, A.Kulich, N.Kaniak Brankári: T.Tarda 20/6 - 30% úspešnosť F.Kozlík 17/4 - 24% úspešnosť Streľba: 36/12 - 33% úspešnosť

Bojnice, ako najlepšie družstvo v súťaži, nás znova vysoko porazilo. Oproti predchádzajúcemu stretnutiu sme však dostali o 12 gólov menej a technické chyby klesli z 24 na 18. S Martinom sme dali oproti 5 gólom tentoraz 12 a hlavne druhý polčas sme súperovi boli vyrovnaným súperom, prehrali sme ho len o 2 góly. Musíme zlepšiť najmä streľbu a pohyb proti lopte, aby sme odstránili veľký počet zlých prihrávok.