Mladšie dorastenky v prvom roku pôsobenia v 1. lige mladších dorasteniek získali skvelé 4. miesto!

19.05.2023

Naše nováčikovské vystúpenie v 1.lige mladších dorasteniek sme v sezóne 2022/23 zakončili výborných ŠTVRTÝM miestom! 

Siahali sme síce na bronz, ale ten nám napokon unikol veľmi tesne. V závere sezóny nám nevyšli podľa predstáv dva zápasy, čo bola aj naša nováčikovská daň. Vystupovali sme síce pod marketingovým názvom THA Martin/SMF Žilina, avšak mladšie dorastenky boli výlučne pod starostlivosťou nášho klubu. Hosťujúcimi hráčkami boli dve dievčatá z Martina, pričom s jednou z nich, opäť počítame do ďalšej sezóny. Predvádzali sme krásnu kolektívnu hru a presadzovali sa mnohé hráčky. Pre nás to znamená výborný základ do ďalšej sezóny, keďže tento tím nám ostáva pokope. 

Celú sezónu nás perfektne povzbudzovali a vždy pri nás stáli naši perfektní diváci! Všade, kde sme prišli, vytvárali krásnu športovú atmosféru! Patrí im naše srdečné ĎAKUJEME!!!

Dievčatá odohrali výbornú sezónu a týmto im vyjadrujeme obrovské poďakovanie za skvelú reprezentáciu klubu a Žiliny.

Je povzbudzujúce pozorovať tieto dievčatá, ktoré sú ochotné dať do toho všetko a nevyhovárať sa. Jednoducho to nie sú žiadne bábovky a my sme na ne veľmi hrdí! Buduje sa nám takto náš budúci ženský tím!

Našu ambíciu priniesť do Žiliny vrcholovú hádzanú sa snažíme naplniť krok za krokom.

Ďakujú: trénerky Renča Bartková, Katka Holbojová a vedúci Milanko Jasenka

Nižšie si môžete prečítať pár riadkov o všetkých dievčatách, ktoré sa zapojili do bojov v dorasteneckých zápasoch. Sú to kartičky, ktoré si samé vybrali pri tímovom tréningu zameranom na sebapoznanie. 

MARCELA Pavlíková: pivot

Mám prirodzený sklon vnímať uhol pohľadu iných ľudí. Som príliš spoločenská. Pred tým ako vyslovím svoj názor načúvam ostatných. Niekedy sa málo prejavujem a ťažšie sa otvorím ľudom.

Som príliš spoločenská, extrovertná až neviem byť sama.

TEREZA Tomaščíková: spojka, pravé krídlo

Zaujímam sa o pocity iných, rada sa prispôsobím okolnostiam. Rozprávať sa z druhými o mojej úlohe mi skutočne pomáha v premýšľaní. Výhra je pre mňa dôležitá.

Som orientovaná na iných, empatická a citlivá.

VERONIKA Chrenková: pravé krídlo

Verím, že je dôležité pracovať na úlohe, pokiaľ nie je dokončená. Všimnem si veci, ktoré nie sú všetkým zjavné. Som prirodzene súcitná a mám kreatívne myslenie. Často iba počúvam a nesnažím sa mať vplyv v skupine.

Som introvert, načúvajúca až pasívna ale disciplinovaná.

DOMINIKA Jurkovičová: brankárka

Ľudia na mne ľahko spoznajú, keď sa niečím nadchnem. Moja veľká dávka energie môže ostatných valcovať. Niekedy silne presadzujem svoj názor. Som flexibilná a okolie ma vníma ako pozitívnu.

Som extrovertná, aktívna, priama a prejavujúca sa.

ANNA Šubjaková: pivot

Verím, že je dobre dávať moje záujmy na prvé miesto. Mám veľkú predstavivosť a som cieľavedomá. Niekedy som k ostatným tak ohľaduplná, že nepredložím vlastný názor. Keď pracujem na cieľoch, nie je ľahké vyrušiť ma.

Som súťaživá, orientovaná na výsledok, spoločenská, veselá, s logickým myslením.

MÁRIA Bartková: ľavá spojka

Keď je predo mnou výzva, volím logický a objektívny prístup. Vždy si vo svojich projektoch stanovím jasné ciele. Niekedy som taká vážna, že môžem pôsobiť nešťastne. Vyhýbam sa prílišnému komplikovaniu vecí, snažím sa aby ostali jednoduché.

Som introvertná, rezervovaná, disciplinovaná a zameraná na úsudok.

LÍVIA Hlušková: ľavé krídlo

Moja nedostatočná organizácia práce niekedy ovplyvní môj výkon. Skromná a skutočne rada spolupracujem s ostatnými, no nie vždy sa držím daného procesu. Je pre mňa zložité, ak niekto na poslednú chvíľu naruší moje plány.

Som flexibilná až chaotická, spolupracujúca, veselá a empatická.

TEREZA Tardová: (nemohla nastupovať za dorast)

Vo svojom prístupe k práci mám prirodzenú sebadisciplínu. Je pre mňa veľmi nepríjemné, keď meškám. Som súťaživá a túžim všetkých prekonávať. Nerada priamo riadim prácu skupiny.

Som súťaživá, logická a orientovaná na výsledok.

LUCIA Beňušová: rôzne pozície(zatiaľ náhradníčka)

Rada sa stratím vo svojich predstavách a ignorujem fakty. Pracujem jednoduchým a nie zložitým spôsobom. Interakcia z väčším počtom ľudí ma vyčerpáva. Používam svoje vnútorné pocity pri spontánnych rozhodnutiach.

Som spolupracujúca, taktná, načúvajúca a spontánna.

ADELA Učníková: ľavé krídlo

Náročná argumentácia je pre mňa skutočným potešením. Trávim príliš veľa času podporou iných a niekedy strácam zo zretele svoje vlastné potreby. Aktívne udržiavam širokú sociálnu sieť. Rada pomáham iným.

Som extrovertne spoločenská, komunikatívna a empatická.

JANA Mikulovská: ľavé krídlo

Mojou skutočne silnou stránkou je pozornosť v detailoch. Rýchlo nájdem logické nedostatky v argumentácii. Je pre mňa dôležité zistiť všetky fakty. Pracujem efektívne, keď pracujem sama.

Som metodická, orientovaná na výsledok s logickým myslením a nohami na zemi.

TEREZA Matisová: brankárka

Môžem byť tak veľmi zameraná na logické argumenty, že zraním pocity iných. Rada nechávam svoje ciele vyvíjať sa. Mám tendenciu ostatným načúvať, ako hovoriť im čo majú robiť.

Som orientovaná na výsledok, súťaživá, zábavná, logická až prísna.

MICHAELA Ďuranová: pravá spojka

Často robím veci na poslednú chvíľu, pri nedostatku času. Zdravý sedliacky rozum je jednou z mojich silných stránok. Mám rada jednoduché riešenia problémov. Nedostatok plánovania môže spôsobiť, že nedodržím termíny. Rada konám spontánne.

Som orientovaná na ľudí, taktná, empatická a adaptabilná.

EMMA Mistríková: pravé krídlo

Ľahko sa vcítim do pocitov iných. Rada pracujem v štruktúrovanom prostredí. Keď pracujem na úlohe, som detailista. Niekedy mi chýba zapálenie sa pre vec a jasné zameranie na cieľ.

Som adaptabilná, orientovaná na iných, empatická a poháňaná inšpiráciou.

VIKI Benedigová: stredná spojka

charakteristiku doplníme

NINA Bukovinská: pivot 

charakteristiku doplníme 

ANNAMÁRIA Juríková

sezónu z rodinných dôvodov prerušila

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu