Mladšie dorastenky a staršie žiačky cez víkend opäť víťazne

21.03.2023
1. liga mladších dorasteniek

Malacky/Rohožník — SMF - HK Žilina 19:35 (6:18)

Síce to bola autobusom dlhá cesta do Malaciek, ale s víťazným návratom 🤗🤾‍♀️. Mladšie dorastenky si poradili so spojeným  tímom z Malaciek a Rohožníka a pripísali si do tabuľky oba body. Stále si tak držíme tretie miesto v celoslovenskej súťaži, hneď za HK Duslo Šaľa a Iuventa Michalovce.

Zostava: T. Matisová, D. Jurkovičová, K. Klabníková - J. Mikulovská, A. Učníková, A. Šubjaková, M. Bartková, V. Benedigová, M. Ďuranová, E. Mistríková, T. Tomaščíková, T. Trnková, N. Bukovinská, L. Beňušová, M. Pavlíková, V. Chrenková

Trénerky: R. Bartková, K. Holbojová
Vedúci: M.Jasenka

8. kolo starších žiačok

Oba zápasy sme zvládli s prehľadom. V prvom zápase proti Trenčínu B sme nechali oddychovať Majku a Aničku. Dievčatá prvý polčas nedali súperovi žiadnu šancu a ľahko ho vyhrali, i ked tam bolo hlavne zo začiatku zopár nevynútených chýb. V druhom polčase hrali aj dievčatá z mladších žiačok a všetky nominované hráčky. V tomto polčase sme boli veľmi nespokojní s predvedenou hrou, ale chceli sme, aby dievčatá zbierali skúsenosti. AS Trenčín B : SMF-HK Žilina 22:32 (7:23) Zostava: D. Jurkovičová, K. Klabníková - A. Učníková 5, V. Benedigová 6, M. Ďuranová 5, E. Mistríková 5, N. Laurenčíková, L. Beňušová 1, M. Pavlíková 2, Ta. Tardová, Te. Tardová 5, S. Willigerová 1, S. Sabolová, T. Hrtánková, L. Hlušková

Druhý zápas sme hrali v plnej zostave a A tímu z Trenčína sme nedali žiadnu šancu na úspech. Dievčatá predviedli veľmi peknú hádzanú!

AS Trenčín A — SMF - HK Žilina 18:48 (10:30)

Zostava: T. Matisová, D. Jurkovičová, K. Klabníková -  A. Učníková 8, A. Šubjaková 7, M. Bartková 11, V. Benedigová 8, M. Ďuranová 7, E. Mistríková 1, Te. Tardová 4, Ta. Tardová, L. Beňušová, M. Pavlíková 1, N. Laurenčíková, T. Hrtánková, L. Hlušková 1

Vedúci: M. Jasenka