Mladší žiaci si upevnili prvé miesto v tabuľke

23.04.2023

V 10. kole súťaže mladších žiakov v Kysuckom Novom Meste sme si upevnili 1. miesto v tabuľke

V zápasoch 10. kola sme nastúpili v Kysuckom Novom Meste proti MŠK Považská Bystrica "B" a MŠK Považská Bystrica "A".

V prvom zápase s tímom, MŠK Považská Bystrica "B", sme si dokázali vypracovať v polčase 8 gólový náskok, ktorý sme v priebehu druhého polčasu dokázali navýšiť až na 21. V zápase dostali priestor všetci hráči, aj naši najmladší vekom ešte patriaci do prípravky, z 5 sa 4 presadili aj gólovo.

V druhom zápase proti MŠK Považská Bystrica "A" sme si vypracovali do polčasu 4 gólový náskok. V druhom polčase súper zápas zdramatizoval, v čase 38:48 vyrovnal na 31:31 a zároveň náš hráč dostal 2 min trest. Chlapci záver aj napriek oslabeniu zvládli, v čase 39:38 strhli vedenie na našu stranu a súpera už nepustili k zakončeniu. Zápas sa hral obojstranne v rýchlom tempe s viacerými peknými akciami, ktoré ocenili aj diváci.

Hráči sa v oboch zápasoch prezentovali výborným tímovým výkonom, nasadením a celozápasovou snahou o rýchlu hádzanú. Na hráčoch je vidieť progres, ktorý súvisí s ich prístupom v tréningovom procese. A tiež je výsledkom zápasov, ktoré sme odohrali v posledných mesiacoch, či v lige, ale aj v ČSPL.

Ďakujeme rodičom a našim dievčatám z klubu za podporu a vytvorenie domáceho prostredia.

Výsledky:

SMF - HK Žilina — MŠK Považská Bystrica "B" 33:12 (14:6)

Zostava: Šimon Mikulík, Šimon Krištek – Oliver Gaňa, Yasin A. Elmusrati 9, Alex Vrabec 1, Dárius Kubáň, David Višňovský 2, Marcus Gallia 2, Jakub Horák 1, Kristián Kríž 1, Denis Haviar 7, Faris A. Elmusrati 3, Ján Sebastián Mešo, Marek Cseri 2, Jakub Cíba, Šimon Majštiník 5

SMF - HK Žilina — MŠK Považská Bystrica "A" 32:31 (19:15)

Zostava: Šimon Mikulík, Šimon Krištek – Oliver Gaňa, Yasin A. Elmusrati 2, Alex Vrabec 5, Dárius Kubáň, David Višňovský, Marcus Gallia, Jakub Horák, Kristián Kríž 2, Denis Haviar 8, Faris A. Elmusrati 13, Ján Sebastián Mešo, Marek Cseri 2, Jakub Cíba, Šimon Majštiník

Tréneri: Vladimír Ohrádka, Marek Mikulík

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu