Mladší žiaci odohrali prvý z troch turnajov ČSPL

23.01.2024

Mladší žiaci na prvom turnaji Česko-Slovensko-Poľskej ligy 23/24

V nedeľu 21.  01. 2024 sa naši mladší žiaci, ako víťazi krajskej súťaže, predstavili na prvom z troch turnajov Česko-Slovensko-Poľskej ligy v Polanke nad Odrou (CZ). Ďalšími účastníkmi turnaja boli tímy MŠK Považská Bystrica, SKH Polanka (CZ), KH Kopřivnice (CZ), UMKS Chrzanów (PL), Ruda Ślaska (PL).

Vycestovali sme bez 3 hráčov základnej zostavy, či už z dôvodu zranenia alebo choroby. Chlapci sa snažili predvádzať hádzanú s rýchlym prechodom do protiútoku, nacvičenými akciami, čo sa nám viac menej darilo počas prvých dvoch zápasov turnaja. V treťom a v štvrtom zápase sa začala prejavovať absencia hráčov, menšia herná prax mladších hráčov. S celkovou bilanciou 2 výhier (KH Kopřivnice (CZ), UMKS Chrzanów (PL)) a 2 prehier (SKH Polanka (CZ), Ruda Ślaska (PL)) sme pri rovnosti bodov obsadili 4. miesto.

Chlapci si zaslúžia veľkú pochvalu, bojovali ako jeden tím. Počas všetkých zápasov sa neustále povzbudzovali, či už na ihrisku alebo na lavičke. Máme na čom stavať a veríme, že cesta ktorú sme si stanovili nás postupnými krokmi približuje k úspechom. Už teraz sa všetci tešíme na ďalší turnaj!

Náš najúspešnejší strelec Denis Haviar sa stal aj celkovo najlepším strelcom turnaja

Domácemu tímu, SKH Polanka (CZ), gratulujeme k víťazstvu a ďakujeme za dobrú organizáciu turnaja.

Ďakujeme rodičom, ktorí s nami vycestovali a podporovali nás počas celého turnaja.

jQuery Tlačítko na začiatok