Mladší žiaci hrali cez víkend v Bojniciach.

16.05.2022
Ilustračné foto
Ilustračné foto

Mladší žiaci 14.5.2022 12.kolo v Bojniciach

HK Kúpele Bojnice "A" - SMF HK Žilina 20:9 (13:4)

Zostava: Š. Krištek, Š. Mikulík, J. Cíba, - K. Kríž 1, A. Vrabec, J. Svitana, M. Cseri, R. Schevchuk, D. Haviar, F. Elmusrati 5, R. Michel 2, S. Jančuška, F. Repáň 1

HK Kúpele Bojnice "B" - SMF HK Žilina 19:23(7:11)

Zostava: Š. Mikulík, Š. Krištek 1 - K. Kríž 1, A. Vrabec 2, J. Svitana, M. Cseri, R. Schevchuk, D. Haviar 7, F. Elmusrati 3, R. Michel 9, S. Jančuška, J. Cíba, K. Kríž

Chlapci odohrali 2 zápasy s kvalitným súperom z Bojníc, ktorý má A a B družstvo. Ukázali, že sú na dobrej ceste sa zlepšovať a postupne porážať aj súperov, s ktorými pred rokom vysoko prehrávali.

V prvom zápase viazol prechod do rýchleho protiútoku, čím sme súperovi uľahčovali ich obrannú činnosti a dávali im dostatok priestoru na návrat do obrany. Na postavenú obranu sme hrali pomaly a s nedostatočným dôrazom. V zápase sme nepremenili tri 7m hody, mali nepresnú a nedôraznú streľbu, čo nás stálo lepší výsledok. V obrannej fáze sme striedali obranné systémy.

V druhom zápase sme zlepšili prístup, zlepšili sme rýchly prechod a herné kombinácie, čo sa prejavilo na počte strelených gólov. V obrannej fáze sme opäť striedali obranné systémy. Od začiatku zápasu sme si vypracovali mierny náskok, čo sa nám podarilo koncentrovanou hrou v druhom polčase udržať až do konca zápasu.

V oboch zápasoch hráči ukázali v obrannej činnosti, že dokážu zvládnuť zmenu obranného systému a tým prekvapiť súpera.

V útočnej fáze je potrebné zlepšiť prechod do rýchleho protiútoku.

V. Ohrádka - hlavný tréner , M. Mikulík


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu