Mladší aj starší žiaci si ľahko poradili s HKM Šaľa v 3. kole ligy

21.02.2024

3. kolo ligy TN+ZA+TT KZHá mladšieho a staršieho žiactva

V nedeľu 18. 02. 2024 sme nastúpili v 3. kole spojenej súťaže TN+ZA a TT kraja v kategórii mladších a starších žiakov proti družstvám HKM Šaľa na domácej pôde.

Mladší žiaci boli lepší vo všetkých aspektoch hry a zaslúžene vyhrali. V zápase dostali všetci hráči dostatok priestoru na ihrisku, vyskúšali si nacvičené kombinácie v útoku a dominovali v obrane. Brankári boli preverení najmä po psychickej stránke, keďže za celý zápas na nich prešlo veľmi málo striel, ale museli byť stále koncentrovaní.

Starší žiaci vstúpili do zápasu veľmi dobre, plnili stanovenú taktiku a boli dominantní v obrane. V 5. minúte bol stav 7:0. Aj naďalej pokračovali v nastolenom trende a vydržali hrať vo veľkom tempe celý polčas s výsledkom 24:12. V druhom polčase pokračovali v nastavenom trende. Brankár si udržiaval po celý čas vysokú úspešnosť a pripojil sa k dobrej hre celého družstva. V zápase dostali všetci hráči dostatok hracieho času vrátane druhého brankára.

Ďakujeme chlapcom v obidvoch kategóriách za dobrú reprezentáciu klubu a vzájomne povzbudzovanie. Taktiež rodičom, ktorí nás počas oboch zápasov povzbudzovali.

Mladší žiaci: SMF - HK Žilina — HKM Šaľa 32:6 (14:1)

Starší žiaci: SMF - HK Žilina — HKM Šaľa 43:27 (24:12)