Mladší a starší žiaci sa predstavili v ďalšom kole súťaže

21.04.2024

8. kolo ligy TN+ZA+TT KZHá mladšieho a staršieho žiactva

V sobotu 20. 04. 2024 sme vycestovali v 8. kole spojenej súťaže TN + ZA + TT kraja v kategórii mladších a starších žiakov do Močenku, kde sme nastúpili proti družstvám Legends Šaľa (MLŽCI) a Legends Šaľa (STŽCI).

Mladší žiaci vstúpili do zápasu aktívne a od prvej minúty diktovali tempo hry. Polčasový výsledok 9:17. Hráči plnili počas celého zápasu pokyny trénerov, dodržiavali zvolenú taktiku a zaslúžene vyhrali. V zápase dostali dostatok herného času všetci hráči a všetci predviedli zodpovedný výkon.

Starší žiaci zápas s kvalitným tímom Legends Šaľa poňali ako prípravu na majstrovstvá republiky, aby všetci hráči boli vyhratí, a aby každý hráč na každom poste bol nahraditeľný. Mladší hráči dostali väčší hrací priestor ako v predošlých zápasoch. Výsledok je trochu krutý, ale zápas splnil účel, s ktorým sme do neho vstupovali.

Chceme poďakovať našim fanúšikom, ktorí vycestovali spolu s nami a vytvorili búrlivú atmosféru počas oboch zápasov. Hlasivky a bubny našich fanúšikov bez prestávky povzbudzovali.

Ďakujeme Legends Šaľa za korektné športové a najmä hádzanárske prostredie. A už teraz sa tešíme na naše ďalšie spoločné zápasy.

Mladší žiaci: Legends Šaľa – SMF - HK Žilina 16:33 (9:17)

Starší žiaci: Legends Šaľa – SMF - HK Žilina 40:26 (18:11)

jQuery Tlačítko na začiatok