Kde môžete prísť povzbudiť žilinské hádzanárky a hádzanárov?

25.06.2021

Milé Žilinčanky a Žilinčania príďte spoznať hádzanú s vašimi deťmi, určite vám učaruje!


Hádzanársky klub Slovan Malá Fatra vás s nadšením pozýva na celoslovenský hádzanársky turnaj          v termíne 2.-4.júla, ktorý bude športovým mládežníckym sviatkom. 

Predstaví sa tu až 84 tímov z 30 klubov vo vekových kategóriách prípravka, mladšie žiactvo a staršie žiactvo, a to dievčatá aj chlapci.
Po veľmi úspešnom minuloročnom turnaji pod názvom Mini Open Handball sa v Žiline, Strečne a Predmieri bude konať druhý ročník turnaja, ktorého záštitu prevzal hlavne Slovenský zväz hádzanej, Mesto Žilina a Žilinský samosprávny kraj. Podporu nám prejavilo aj množstvo spoločensky zodpovedných firiem i fyzických osôb. Názov turnaja je tradične používaný pre neoficiálne Majstrovstvá Slovenska žiackych kategórií ako značka Slovenského zväzu hádzanej, teda Slovak Open Handball U12, U14. Pre prípravku U10 sme zvolili pokračovanie minuloročnej verzie názvu turnaja Mini Open Handball.
Turnaj začína v piatok 2.júla o 12:00 hod a ukončenie s vyhodnotením je plánované na nedeľu o 16:00 hod.
Žilinské nádejné hádzanárky a hádzanárov nájdete až v siedmych halách v Žiline a okolí. Mladšie žiačky a starší žiaci hrajú v športovej hale na Rosinskej ceste 4, mladší žiaci hrajú v hale CVČ V. Javorku a v Strečne, staršie žiačky hrajú v CVČ Žilina a na Hájiku, prípravka dievčat hrá v telocvični UNIZA a prípravka chlapci hrá na ZŠ V. Javorku. V Predmieri sa predstavia ďalšie tímy z Bytče a iných miest zo Slovenska.
Presný rozpis zápasov nájdete na stránke SOH U12 a U14 a MOH U10 2021 (hadzanazilina.sk)

Žilina sa nachádza v 1.stupni ostražitosti z pohľadu epidemickej situácie, čo umožňuje aj prítomnosť divákov na turnaji, i keď v obmedzenom množstve.

Pridaj sa k nám a zaži pocit víťazstva!
Organizačný výbor Slovan Malá Fatra - Hádzanársky klub Žilina

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu