Hľadáme dobrovoľníkov na pomoc pri organizácii SOH U12

28.05.2022
Milí rodičia, starí rodičia, priatelia a nadšenci hádzanej,
opäť máme tú česť byť organizátorom veľkého hádzanárskeho turnaja Slovak Open Handball U12 a Mini Open Handball U10, ktorý sa uskutoční počas víkendu 24. - 26. 6. 2022. Turnaja sa zúčastní 75 tímov z celého Slovenska s celkovým počtom viac ako 1000 účastníkov.
Veríme, že organizáciou turnaja zase o niečo viac prispejeme k zviditeľneniu a propagácii hádzanej v meste Žilina ale i v Žilinskom kraji. Obraciame sa vás s prosbou o pomoc pri organizácii turnaja.
Nahlásiť sa ako dobrovoľník-organizátor môžete vyplnením dotazníka v spodnej časti tejto stránky: https://www.hadzanazilina.sk/slovak-open-handball-u12-2022/
V rámci organizácie budeme potrebovať pomoc pri stolíku, so zapisovaním výsledkov online, pomoc pri ubytovaní, strave, bufete, fanshope a pod. Všetci dobrovoľníci budú mať zabezpečenú stravu počas turnaja a turnajové tričko. V prípade potreby uhradíme cestovné náklady. Hľadáme viac ako 50 dobrovoľníkov a minimálne 8 zdravotníkov. Podrobnosti o turnaji nájdete tu:

https://hadzana.usr.sk/slovak-open-handball-2022/
Zoznam hál, v ktorých sa bude hrať:

Kategória U12 piatok-nedeľa
ŠH Rosinská cesta
ŠH V. Javorku
ZŠ Námestie mladosti 1, Hájik
ZŠ PREDMIER - iba piatok

Kategória U10 piatok-nedeľa
Telocvičňa UNIZA
Gymnázium Varšavská
Fotky z minulých ročníkov sú dostupné na:https://www.zonerama.com/f0AGM/802595Minulý rok sme si všetci veľmi užili a už teraz sa tešíme ako si to zopakujeme 🤗🤾‍♂️🤾‍♀️

Ďakujeme vám, že stojíte pri nás!


Trénerský a organizačný tím
SLOVAN MALÁ FATRA
HÁDZANÁRSKY KLUB ŽILINA

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu