Dobrovoľníctvo pre deti

20.05.2021

Milí rodičia,

opäť máme tú česť byť organizátorom veľkého hádzanárskeho turnaja Slovak Open Handball U12, U14 a Mini Open Handball U10, ktorý sa uskutoční počas víkendu 2. - 4. 7. 2021 pod záštitou primátora mesta, predsedníčky ŽSK a Slovenského zväzu hádzanej. Turnaja sa zúčastnia tímy z celého Slovenska a k 20. 5. máme prihlásených už 63 tímov v kategóriách prípravky, mladšieho a staršieho žiactva dievčat a chlapcov. Pre vašu predstavu, minulý rok tu bolo spolu 36 tímov, takže do Žiliny príde omnoho viac klubov. Pre nás to bude veľká udalosť a zároveň veľká výzva. Veríme, že organizáciou turnaja opäť prispejeme k zviditeľneniu a propagácii hádzanej v meste Žilina, ale i v Žilinskom kraji. Ako organizátor sme samozrejme prihlásili všetky naše klubové deti (aj nové deti, aj najmladšie) na tento turnaj. 

Preto, VÁS, rodičov prosíme, aby ste si tento víkend zarezervovali ako hádzanársky sviatok, ktorým urobíte vašim ratolestiam obrovskú radosť. Fotky z minulého ročníka sú dostupné TU. Pre deti bude zabezpečená strava, pitný režim, ovocie, keksy, džúsy a pod. Poplatok za účasť na turnaji je stanovený na poplatok za stravu a účastnícku kartu. O presnej sume vás budeme informovať. 

Pokiaľ by sa niekto nemohol zúčastniť, nahláste nám túto skutočnosť čo najskôr! 

Nemenej dôležitá vec je však naša prosba na vás, aby ste nám pomohli pri organizácii turnaja. V rámci organizácie budeme potrebovať vašu pomoc pri stolíku, so zapisovaním výsledkov online, pomoc pri ubytovaní, strave, bufete, fan-shope a pod. Všetci dobrovoľníci budú mať zabezpečenú stravu počas turnaja a oblečenie. Všetkých tých, ktorý by mohli prísť a pomôcť radi privítame a pomoc oceníme. Celkovo budeme potrebovať na celý víkend viac ako 60 dobrovoľníkov! Privítame všetkých rodinných príslušníkov :-), a to dedko, babka, synovec, neter, krstná mama či ocino... alebo kamaráti či priatelia, ktorí by sa radi zapojili do organizácie a prispeli k obrovskému zážitku pre deti. Je potrebný skutočne veľký počet dobrovoľníkov, preto veríme, že nám pomôžete. V rámci rozdelenia činností vás budeme zaraďovať do hál, kde hrajú vaše deti, aby ste neprišli o krásne chvíle plné súťaživosti a tento víkend si naplno s nimi užili.

Kategórie družstiev na turnaji sú rozdelené nasledovne (zvlášť dievčatá, zvlášť chlapci): U14 - ročník 2006 a 2007; U12- ročník 2008 a 2009; U10 - ročník 2010 a menej (v kategórii U10 budeme mať 2 tímy chlapcov a 2 tímy dievčat)

Web s podrobnosťami: https://www.hadzanazilina.sk/moh-2021-zilina/

Zoznam hál, v ktorých sa pravdepodobne bude hrať: ŠH Rosinská cesta; ŠH V. Javorku; ZŠ Námestie mladosti 1, Hájik; ŠH Strečno; Telocvične pre minihádzanú sú v riešení, nakoľko Varšavská je v rekonštrukcii.

Minulý rok sme si všetci veľmi užili a už teraz sa tešíme na tohtoročný turnaj a zároveň veríme, že aj deti a vy :-)

Trénerský a organizačný tím

SLOVAN MALÁ FATRA

HÁDZANÁRSKY KLUB ŽILINA

Web: www.hadzanazilina.sk
Facebook: Hádzaná Žilina
Instagram: Hádzaná Žilina

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu