Dievčenská prípravka odohrala prvý januárový turnaj v Trenčíne a chlapčenská v Prievidzi.

19.01.2020

11.januára sme vycestovali na prvý novoročný turnaj v minihádzanej dievčat do Trenčína. Nastúpili za nás aj niektorí chlapci, keďže je dovolené, aby sme mali na ihrisku aj maximálne dvoch chlapcov. Hrali sme ako obvykle v dvoch tímoch A a B tím. V B tíme sme deti rozdelili do dvoch skupín aby si deti čo najviac zahrali. Tento turnaj nám nevyšiel podľa nášho želania. Nevedeli sme sa trafiť do mini bránok, ktoré sa na tomto turnaji použili. Na deťoch bolo vidieť, že ich sviatky trochu rozhádzali a niektoré dievčatá neboli vo svojej koži. Viac fotografií si môžete pozrieť tu:  

Hneď o týždeň 18.januára naopak chlapci vycestovali do Prievidze s malou podporou dievčat. Z tohto turnaja sme už odchádzali s veľmi dobrou náladou, keďže oba tímy vyhrali po 3 zápasy a v jednom remizovali. Čiže neprehrali sme ani jeden zápas! Prvé góly strelili Majko aj Dárius, takže sme mali obrovskú radosť. Vynikajúce výkony podali všetci, preto je ťažké niekoho vyzdvihnúť. Nastrieľali sme súperom množstvo gólov takže cesta domov bola veselá.
Viac fotografií si pozrite tu:

https://www.zonerama.com/f0AGM/Album/5949959

Zostava turnaj Trenčín: A tím - T.Matisová, S.Hlušková, L.Hlušková, M.Bartková, T.Tardová, J.Cíba, R.Švajdová

B tím - S.Sabolová, K.Klabníková, M. Ďurajková, K.Stehurová, V.Cíbová, A.Klabník, Š.Krištek, A.Turská, T.Krišteková, Š.Mikulík, A.Vrabec

Zostava turnaj Prievidza: A tím - F.Repáň, R. Micheľ, M.Cseri, Š.Krištek, Š.Mikulík, T.Matisová, L.Hlušková, R.Švajdová

B tím - A.Vrabec, A.Klabník, J.Milučký, T.Tardová, K.Kríž, M.Púček, D.Kubáň, M.Šugár


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu