Aktuality

 

Dievčenský turnaj sa konal v Dubnici nad Váhom za účasti 18 tímov a celkovo asi 120 detí. Enormný záujem o prvý turnaj ukazuje, aká je hádzaná populárna. V minihádzanej sa skóre nepočíta, ale tréneri sledujú aspoň odhadom výsledky, aby vedeli, kde sa deti výkonnostne pohybujú oproti súperom.

Dnes sme odohrali mini turnaj s mladšou a staršou prípravkou v Martine. Chlapci si pomerali sily s družstvami ako Martin, Kysucké Nové Mesto, HK Bojnice a Považská Bystrica. Ich húževnatosť ,bojovnosť a rýchla hra ich preniesla turnajom s ľahkosťou a dokázali pravdepodobne poraziť skoro každého súpera. Skóre sa nepočíta, preto výsledky len...

Náš tím starších žiačok a mladších dorasteniek mal počas víkendu náročný program, keď v sobotu hrali dvojzápas krajskej ligy starších žiačok v Trenčíne a v nedeľu nastúpili proti tímu zo spojeného klubu Malacky/Rohožník v 1.dorasteneckej lige.

Naše mladšie žiačky dnes vycestovali na dvojzápas do Bánoviec nad Bebravou. Tento tím sa zohráva a preto nás nesmierne teší, že dokázali v druhom zápase otočiť skóre a zvíťaziť! V prvom zápase nastúpili proti Lehote pod Vtáčnikov a v druhom proti Bánovciam. Chýbali nám tri dievčatá, ktoré ochoreli, ale napriek tomu náš nový tím s novými trénermi...

Na základe požiadavky MHK Bytča sa prekladal zápas mladších dorasteniek, ktorý sme mali odohrať v nedeľu. So súperkami sme sa stretli v pondelok na ich pôde v novej Mestskej športovej hale v Bytči. Zápas bol ako na hojdačke a bol nabitý emóciami ako typické derby. Súperky proti nám nastúpili s tromi hosťujúcimi hráčkami z Čadce.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu