Slovak Open Handball U12 2022 24.-26.6.2022, Žilina


PRIHLASOVANIE JE UKONČENÉ

ŽIADAME VŠETKY PRIHLÁSENÉ KLUBY O ZASLANIE SÚPISIEK EMAILOM VO FORMÁTE EXCEL, KTORÝ JE NIŽŠIE K DISPOZÍCII NA STIAHNUTIE. TERMÍN BOL DO 13.5.2022. 

Rozlosovanie U12 _ ešte je možné, že nastanú nejaké kozmetické zmeny

Rozlosovanie U10 _ ešte je možné, že nastanú nejaké kozmetické zmeny

Oficiálne pravidlá MINIHÁDZANEJ:

Súpiska (na stiahnutie)

Upozorňujeme tímy, že kvôli významnému obmedzeniu ubytovacích kapacít zo strany UNIZA (utečenci z UA), sme museli siahnuť aj po drahších alternatívach. Boli sme nútení navýšiť niektoré poplatky kvôli zvýšeným nákladom na ubytovanie nasledovne:

Štartovné 80 EUR/ tím

Balíček U 60 EUR/osoba

Klubom pošleme zálohové faktúry.


Prihlásené tímy k 13.5.2022


Žiadame prihlásené tímy, aby zaslali na adresu info@hadzanazilina.sk svoje súpisky v predpísanom formáte (k dispozícii na stiahnutie) do 13.5.2022. 

Všetky kluby dostanú od organizátora zálohové faktúry v týždni od 16.5. do 22.5.2022.

Kategória A (U12 M)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. ŠKP Bratislava, 3. ŠK Zemplín Trebišov A, 4. TJ Sokol Cífer, 5. HSK Legends Šaľa, 6. HO TJ Slovan Modra, 7. MŠK Kysucké Nové Mesto, 8. MŠK Považská Bystrica, 9. MHC Štart Nové Zámky, 10. TJ Strojár Malacky, 11. Tatran Prešov A, 12. HK  Kúpele Bojnice, 13.Tatran Prešov B, 14. HK Agro Topoľčany, 15. HC Tatran Stupava, 16. THA Martin, 17. MHáK Martin, 18. HK Košice

Kategória B (U12 W)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. MHK Bytča, 3. ŠK Zemplín Trebišov A, 4. ŠKP Bratislava, 5. DAC Dunajská Streda, 6. ŠA Trenčín, 7. HK Slovan Duslo Šaľa, 8. HO TJ Slovan Modra, 9. HK Slávia Partizánske, 10. HK AS Trenčín A, 11. Strojár Malacky - ŠKH Rohožník, 12. MHK Piešťany, 13. Slávia Sereď, 14. FHT Košice, 15. HK Junior Močenok, 16. MŠK Iuventa Michalovce A, 17. HC Tatran Stupava, 18. ŠK Zemplín Trebišov B, 19. HK Slovan Duslo Šaľa B, 20. HK AS Trenčín B, 21. DAC Dunajská Streda B, 22. MŠK Iuventa Michalovce B, 23. THA Martin, 24. MHáK Martin

Kategória C (U10 M)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. ŠKP Bratislava, 3. TJ Sokol Cífer, 4. ŠK Zemplín Trebišov, 5. HSK Legends Šaľa, 6. HO TJ Slovan Modra A, 7. MŠK Kysucké Nové Mesto, 8. MHK Piešťany, 9. HO TJ Slovan Modra B, 10. HC Tatran Stupava A, 11. HC Tatran Stupava B, 12. MHáK Martin, 13. Sport Club Senec, 14. HK Košice

Kategória D (U10 W)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. ŠK Zemplín Trebišov, 3. ŠKP Bratislava, 4. DAC Dunajská Streda, 5. ŠA Trenčín, 6. HK Slovan Duslo Šaľa, 7. HO TJ Slovan Modra, 8. HK AS Trenčín A, 9. HK AS Trenčín B, 10. HK Slávia Partizánske, 11. Slávia Sereď, 12. ŠKP Topoľčany A, 13. ŠKP Topoľčany B, 14. MŠK Iuventa Michalovce, 15. MHK Bytča, 16. HC Tatran Stupava, 17. THA Martin, 18. MHáK Martin, 19. Sport Club Senec 

Turnajový web je  dostupný  TU


PRIHLÁŠKA PRE DOBROVOĽNÍKOV