SLOVAK OPEN HANDBALL U12, U14 a   MINI OPEN HANDBALL U10 v Žiline! 

Dátum konania: 2. - 4. júla 2021

Vážení priatelia hádzanej,

v mene hádzanárskeho klubu Slovan Malá Fatra Žilina a Slovenského zväzu hádzanej vás pozývame na veľký turnaj do Žiliny! Záštitu nad turnajom prevzalo Mesto Žilina a Žilinský samosprávny kraj. Veríme, že sa napriek zložitej situácii v júli uvidíme a pomôžeme vrátiť deťom šport! V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte.

ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA NA TURNAJ SOH U12, U14 A MOH U10 2021 V ŽILINE PRE KLUBY

Konečný termín zaslania prihlášky: UŽ UZAVRETÉ 

Pokyny k platbe: číslo účtu SK93 0900 0000 0051 5691 1567 

Konečný termín pre zaplatenie poplatkov: 15.6.2021 (so súpiskami a upresneným počtom zúčastnených - meno a priezvisko, dátum narodenia, číslo dresu, realizačný tím - meno a priezvisko).  Na základe úhrady vystavíme zálohové faktúry alebo faktúry.

Písomné storno účasti s vrátením 100% prostriedkov je možné do 23.6.2021. Po tomto termíne poplatok za stravu a ubytovanie nebude možné vrátiť.

V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie (Covid - 19) sa turnaj uskutoční v náhradnom termíne.

Štartovné: 60 EUR/tím

Účastnícka karta: 10 Eur/osoba (tričko, doprava, sprievodný program/realizačné tímy VIP večera)

Hráme v piatich športových halách (Rosinská cesta 4, CVČ V. Javorku, ZŠ Námestie mladosti 1, ŠH Strečno, ŠH Predmier) a dvoch telocvičniach pre mini hádzanú (UNIZA, telocvičňa pri ZŠ V.Javorku).

Prihlasovanie je ukončené:

Prihlásené kluby:

HSK LEGENDS Šaľa, HK SLOVAN DUSLO Šaľa, HC DAC Dunajská Streda, ŠK ZEMPLÍN Trebišov, TJ STROJÁR Malacky/ŠKH Rohožník, MHK Martin, ŠKP Bratislava, HK Slávia Partizánske, AS Trenčín, HBC Trnava, ŠKHá Dubnica n/Váhom, HKM Slovan Šaľa, HK Slávia Sereď, TJ Sokol Cífer, TJ Slovan Modra, HŠK-74 Kolárovo, THA Martin, MŠK - hádzaná Čadca, ŠŠK pri SLŠ Prešov, Agrokarpaty Pezinok, HC Sporta Hlohovec, TJ Baník Lehota p/V, HC Tatran Stupava, Tatran Prešov, MHK Bytča, ŠA Trenčín a domáci SMF-HK Žilina

Spolu v rôznych kategóriách sa prihlásilo 83 tímov (17 PD, 17 Ml.Žky, 13 St.Žky, 14 PCH, 11 Ml.Žci, 11 St.Žci). 

Náhradníci: MŠK Vranov - handball club, MŠK Považská Bystrica

ROZPIS ZÁPASOV

K stiahnutiu je orientačný rozpis zápasov pre žiactvo v piatich halách a rozlosovanie prípravky v dvoch telocvičniach. Vzhľadom na prípravu dopravy a stravy, je ešte možný presun niektorých zápasov.

Prípravka dievčatá hrá v telocvični UNIZA, prípravka chlapci hrá v telocvični pri ZŠ V. Javorku. Príchod účastníkov plánujte do 11:30 v piatok 2.7. a odchod po 17:00 v nedeľu 4.7., pokiaľ cestujete vlakmi.

Registrácia prebieha v hale, kde hráte prvý zápas. Upozorňujeme, že použitie šatní pri tomto vysokom množstve tímov bude limitované. Sprchy v halách nebudú pravdepodobne sprístupnené, ale ešte riešime so zriaďovateľmi.

Pokyny k ubytovaniu zverejníme do 20.6.

GENERÁLNY SPONZOR/GENERÁLNY PARTNER TURNAJA 

HLAVNÍ PARTNERI TURNAJA

GEORGE TRABELSSIE

JURAJ CHUDEJ

TOMÁŠ GUMAN

MAREK HANZELY

REKLAMNÍ PARTNERI TURNAJA

PARTNERI

IVANA STRELCOVÁ

MEDIÁLNI PARTNERI


PRIHLÁŠKA PRE DOBROVOĽNÍKOV - ORGANIZÁCIA TURNAJA

Vážené dámy, Vážení páni,

obraciame sa na vás s prosbou o pomoc pri organizácii tohto veľkého turnaja. Veríme, že si nájdete čas a pomôžete nám, ako dobrovoľníci, pre zdarný priebeh turnaja.

Prihláste sa, prosím, elektronicky. Pokiaľ vám to umožňujú podmienky, stiahnite si, vypíšte a podpíšte dvojmo nižšie priloženú dobrovoľnícku zmluvu. Na základe elektronickej prihlášky vás bude kontaktovať zodpovedná osoba za dobrovoľnícku činnosť.

Ďakujeme veľmi pekne!