Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, podporovateľom, sponzorom, zdravotníkom, brigádnikom, kuchárom a kuchárkam, šoférom, pracovníkom v ubytovacích zariadeniach, správcom hál za pomoc pri usporiadaní turnaja! 

Gratulujeme všetkým tímom, ktoré sa umiestnili na prvých troch priečkach a víťazom v individuálnych kategóriách!

Želáme všetkým veľa športových úspechov, pevné zdravie, žiadne zranenia, napredovanie v športových výkonoch  a radosť z hádzanej!

Výsledky SOH U12 2021

Mladšie žiačky:

1. DAC Dunajská Streda A

2. HC Tatran Stupava

3. Duslo Šaľa A

Naj hráčka Nagy Bianka DAC Dunajská Streda A, naj strelkyňa Mária Bartková SMF-HK Žilina; naj brankárka Saša Polášová Slávia Sereď

4. HK Slávia Sereď, 5. HŠK Kolárovo, 6. ŠA Trenčín, 7. SMF-HK Žilina, 8. TJ Strojár Malacky/Rohožník, 9. Duslo Šaľa B, 10. MHK Bytča, 11. Slávia Partizánske, 12. ŠKP Bratislava, 13. ŠSK pri SLŠ Prešov, 14. AS Trenčín A, 15. MHáK Martin, 16. Zemplín Trebišov, 17. AS Trenčín B, 18. Agrokarpaty Pezinok 

Mladší žiaci:

1. Tatran Prešov

2. HKS Legends Šaľa 

3. TJ Strojár Malacky

Naj hráč a strelec zároveň Matúš Majirský Tatran Prešov, naj brankár Štefan Kríž ŠK Zemplín Trebišov

4. THA Martin, 5. ŠKP Bratislava, 6. TJ Sokol Cífer, 7. HO TJ Slovan Modra, 8. ŠK Zemplín Trebišov, 9. SMH-HK Žilina, 10. MHáK Martin, 11. Agrokarpaty Pezinok

Výsledky SOH U14 2021

Staršie žiačky:

1. DAC Dunajská Streda A

2. Duslo Šaľa

3. DAC Dunajská Streda B

Naj hráčka Beke Laura Kitti DAC Dunajská Streda A, naj brankárka Valéria Jančeková Slávia Partizánske, naj strelkyňa Regina Šejirmanová ŠKP Bratislava

4. AS Trenčín, 5. ŠSK pri SLŠ Prešov, 6. HK Slávia Partizánske, 7. MŠK Čadca, 8. TJ Strojár Malacky/Rohožník, 9. Baník Lehota p./V. 10. ŠK Zemplín Trebišov, 11. ŠKP Bratislava, 12. MHK Bytča, 13. SMF-HK Žilina/THA Martin

Starší žiaci:

1. ŠKP Bratislava

2. ŠK Zemplín Trebišov

3. Tatran Prešov

Naj hráč Šimon Karvaš ŠK Zemplín Trebišov, naj strelec Pacek Lukáš ŠKP Bratislava, naj brankár Dominik Holboj SMF-HK Žilina

4. HO TJ Slovan Modra, 5. HC Sporta Hlohovec, 6. SMF-HK Žilina, 7. Agrokarpaty Pezinok, 8. HKM Šaľa, 9. HBC Trnava, 10. MHáK Martin

Výsledky MOH U10 2021

Mini Chlapci:

1. HKS Legends Šaľa

2. HKM Slovan Šaľa

3. TJ Strojár Malacky

Naj strelec Marek Adam THA Martin, naj hráč Nikolaj Stachovič HO TJ Slovan Modra, naj brankár Michal Takáč SMF-HK Žilina

4. THA Martin, 5. ŠKP Bratislava A, 6. TJ Sokol Cífer, 7. ŠKP Bratislava B, 8. MHáK Martin, 9. HO TJ Slovan Modra, 10. SMF-HK Žilina A, 11. SMF-HK Žilina B, 12. HKS Legends Šaľa B, 13. ŠKHá Dubnica n/V.

Mini dievčatá:

1. TJ Strojár Malacky/Rohožník

2. HK Duslo Šaľa A

3. DAC Dunajská Streda

Naj hráčka Adela Cormanová TJ Strojár Malacky/ŠHK Rohožník, naj strelkyňa Lea Fogelová Slávia Sereď, naj brankárka Sofia Mária Gazdagová (ŠK Zemplín Trebišov)

4. HK Duslo Šaľa B, 5. HK Duslo Šaľa C, 6. HK Slávia Sereď, 7. HK Slávia Partizánske, 8. DAC Dunajská Streda B, 9. ŠK Zemplín Trebišov B, 10. AS Trenčín A, 11. MHáK Martin, 12. THA Martin, 13. ŠKP Bratislava, 14. SMF-HK Žilina, 15. ŠK Zemplín Trebišov A


Fotografie nájdete TU 

Výsledky zápasov na stiahnutie TU: